درباره شیائومی سیتی

فروشگاه بزرگ شیائومی سیتی با هدف ارائه‌ی کالاهای اصل برند با کیفیت شیائومی با قیمت مناسب و واقعی و با در نظر گرفتن اقتصاد خانواده وارد فضای مجازی شده است. ما به عنوان فروشگاه آنلاین قابل اطمینان در کشور، به دلیل ارائه‌ی بهترین محصولات با مقرون به صرفه‌ترین قیمت‌ها و خدمات مشتری‌مدارانه‌ی ممتاز محبوب شده‌ایم. ما گستره‌ی وسیعی از محصولات شیائومی  را برای تمام نیازهای فناوری شما از قبیل تلفن‌های همراه، پاور بانک، شارژر، لوازم پوشیدنی و لوازم جانبی گوناگون در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم و مفتخریم که یکی از پیشگامان تجارت الکترونیک و یکی از واردکنندگان مطرح برند شیائومی در ایران هستیم.

تیم ما

تیم کوشای شیائومی سیتی، بی‌وقفه به رشد ادامه می‌دهد و سخت تلاش می‌کند تا بهترین آفرها و تنها بهترین محصولات را ارائه دهد، و متعهد می‌شود که با مشتریان از طریق کانال‌های مختلف در ارتباط باشد و نیازها و مشکلات آنان را رفع کند و رضایتشان را جلب نماید، چرا که اولیت شیائومی سیتی، رضایت مشتری است.

مأموریت ما

رویکرد ما براساس اصول زیر است: ۱٫ فرآیند انتخاب آسانتر محصولات مورد نیاز با توضیحات و نقد و بررسی تخصصی ۲٫ تحویل به‌موقع و سریعتر محصولات ۳٫ ارائه‌ی آفرهای باورنکردنی و مبتکرانه

مکانیزم خرید

مکانیزم خرید آنلاین در فروشگاه شیائومی سیتی برای راحتی مردم شریف ایران طراحی شده است که خرید آنلاین را آسانتر از خرید از بازار می‌کند. مشتریان می‌توانند تنها با چند کلیک، به بهترین کالا کم‌نظیرترین برند موجود در بازار دست یابند. ما جوان، پرشور و پرانرژی هستیم و می‌خواهیم بهترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار دهیم و در ارائه‌ی بهترین خدمات با بالاترین کیفیت به مشتریان بسیار حساسیم و هرگز در این مورد مسامحه نخواهیم کرد. از طرفی ما نظرات بهترین متخصصان صنعت را برای تقریباً اکثر محصولاتمان ارائه می‌دهیم تا مشتری دید شفافی از کالایی که قصد خرید آن را دارد، بدست آورد.