تخفیف ها

اجاق حرارتی شیائومی مدل DCL01CM

2,100,000 تومان

دسته نگهدارنده دوربین میجیا شیائومی مدل MJWDQ01FM

1,590,000 تومان

دوربین تحت شبکه شیائومی Yi 1080p مدل YHS.2016

1,220,000 تومان

حوله حمام شیائومی A-1160

599,000 تومان

چراغ قوه شیائومی مدل LPB01ZM

390,000 تومان

لامپ LED هوشمند فیلیپس شیائومی مدل ۹۲۹۰۰۲۰۰۹۳

320,000 تومان

پد یدک ماساژور شیائومی LR-H008

299,000 تومان

بالش گردنی ۸H شیائومی مدل U1

299,000 تومان

فیلتر یدک دستگاه دفع حشرات شیائومی

199,000 تومان

هدفون Basic شیائومی مدل HSEJ03JY

165,000 تومان

پاور بانک ۱۰۰۰۰ بی سیم شیائومی مدل PLM11ZM

تومان

گیرنده صوتی بلوتوث شیائومی مدل YPJSQ01JY

تومان

می بند ۴ شیائومی نسخه گلوبال مدل XMSH07HM

تومان

مچ بند هوشمند hey plus مدل B1800

تومان

چراغ مطالعه شیائومی مدل MJTD01YL

تومان

پاوربانک ۵۰۰۰mAh شیائومی ورژن ۲ مدل PLM10ZM

تومان

موزن بینی و گوش SOOCAS شیائومی مدل N1

تومان

پاوربانک ۲۰۰۰۰ نسخه ۳ شیائومی مدل PLM07ZM

تومان

فروشگاه اینترنتی شیائومی سیتی

فروشگاه اینترنتی شیائومی سیتی عضوی از خانواده بزرگ برند شیائومی است که نه تنها محصولات مستقل این کمپانی، بلکه تمام محصولات حاصل از همکاری آن با زیر برندهای این شرکت را نیز ارائه می کند. این فروشگاه، از محصولات شیائومی اعم از گوشی شیائومی، پاور بانک شیائومی ، مچ بند شیائومی و ساعت هوشمند شیائومی و دوربین شیائومی گرفته تا لوازم خانگی هوشمند شیائومی و لوازم شخصی پرکاربرد روزانه را در بر گرفته و برای هر یک از این محصولات خدمات پس از فروش ویژه ای را در نظر گرفته است.

تضمین اعتبار برند و اصالت کالا

گارانتی معتبر و خدمات پس از فروشی که شیائومی سیتی به طیف وسیعی از کالاهای خود اختصاص داده به خودی خود نشان دهنده و تضمین کننده اصالت کالا و اعتبار برند شیائومی است که البته در طی سالیان به خوبی به همراهان این فروشگاه اینترنتی ثابت شده است. آن چه شیائومی سیتی را تا به امروز با انگیزه و رو به جلو نگهداشته، اعتماد مخاطبان و همراهانی بوده است که این فروشگاه را برای عرضه خدماتی که البته شایسته شماست انتخاب کرده و انتخاب می کنند. مجموعه بزرگ شیائومی سیتی با بررسی مشخصات کامل محصولات و نقد تخصصی آن ها، ارائه مشاوره رایگان برای انتخاب و خرید و همچنین ارائه مشاوره فنی پس از دریافت کالا، مشتری را تنها نگذاشته و رضایت او را پیش از هر چیز دیگر در الویت خود دارد.

خرید اینترنتی ساده، سریع و مطمئن!

شیائومی برندی است که به واسطه ارائه محصولاتش از طریق فروشگاه های اینترنتی، هزینه های هنگفتی را بابت تأسیس فروشگاه های مختلف صرف نکرده و به این ترتیب محصولاتش را با قیمت منصفانه تری نسبت به سایر نماد های تجاری عرضه می کند. شیائومی سیتی نیز با پیروی از همین سیاست، از همان ابتدای آغاز فعالیت شیائومی، نمایندگی ارائه محصولات این برند را بر عهده گرفته و یک راه ارتباطی مستقیم را میان شرکت شیائومی و مخاطبان ایرانی این کمپانی فراهم آورده است. تیم شیائومی سیتی با ارزش نهادن برای وقت مخاطبینش، سرویس دهی سریع و بی نقصی را برای آن ها فراهم کرده و خود را در برابر انتخاب آن ها قدردان و متعهد می داند.