نقد و بررسی شیائومی

9 گوشی شیائومی با بهترین دوربین

معرفی و بررسی 9 گوشی شیائومی با بهترین دوربین

معرفی 9 گوشی شیائومی با بهترین دوربین

در دنیای پر از تکنولوژی امروز، دوربین‌های موبایل به یکی از مهمترین عوامل تصمیم‌گیری برای خرید گوشی‌های هوشمند تبدیل شده‌اند. توانایی بهترین دوربین در انتقال لحظات زیبا و ثبت خاطرات، تا حد زیادی تجربه استفاده از تلفن همراه را برای کاربران تحت تأثیر قرار می‌دهد. کمپانی شیائومی، با تاریخچه‌ی قدرتمند در تولید اسمارتفون‌های با کیفیت، همچنان به تلاش برای ارتقاء دوربین‌های موبایل در سال 2023 ادامه می‌دهد.

در این مقاله، می‌خواهیم به معرفی 9 گوشی شیائومی با بهترین دوربین بپردازیم. شایان ذکر است بدانید در این محتوا با بررسی موارد مختلف همچون کیفیت، قابلیت‌های حرفه‌ای و امکانات نوآورانه ای  که در دوربین های این تلفن های همراه تعبیه شده است در خدمت شما خواهیم بود در نتیجه شما به سادگی می توانید بعد از مطالعه این محتوا با دید باز و آگاهی کامل یک خرید هوشمندانه و یک انتخاب درست را تجربه کنید.

در این بخش از محتوا تصمیم داریم 9 گوشی شیائومی با بهترین دوربین را نام ببریم و هرکدام را به صورت مجزا به شما معرفی کنیم. این نکته را در نظر داشته باشید این 9 مدل گوشی شیائومی بر اساس تحقیقات ، آمار فروش  و بررسی نظرات خریداران این موبایل ها انتخاب شده است در نتیجه مطمئنا بهترین گوشی موبایل های موجود در بازار هستند که از دوربین های قدرتمند برخوردار میباشند. توجه داشته باشید این گوشی های معرفی شده در زمان انتشار این مقاله و نهایت تا 1 سال آینده جزو برترین ها خواهند بود و بدیهی است در صورت رونمایی از گوشی های جدید تر این لیست اعتبار نخواهد داشت .

گوشی شیائومی 13 پرو

اولین موبایل که تصمیم داریم مورد بررسی قرار دهیم گوشی شیائومی 13 پرو است. در ابتدا بهتر است ذکر کنیم  این تلفن همراه دارای یک سیستم دوربین سه‌گانه در پشت است که شامل دوربین اصلی 50.3 مگاپیکسلی با لرزشگیر اپتیکال تصویر (OIS)، دوربین فوق عریض 50 مگاپیکسلی و دوربین تله فوتو 50 مگاپیکسلی با OIS می‌شود. دوربین سلفی این گوشی نیز 32 مگاپیکسلی می باشد.

در ادامه بهتر است بدانید دوربین اصلی این گوشی از یک سنسور 1/1.28 اینچی با پیکسل‌های 1.6 میکرومتری استفاده می‌کند که می‌تواند تصاویری با وضوح 12.9 مگاپیکسلی ثبت کند. این دوربین از لرزشگیر اپتیکال تصویر بهره می‌برد که به کاهش لرزش دست و ایجاد تصاویری واضح‌تر کمک می‌نماید. همچنین، دوربین گوشی شیائومی 13 پرو از فناوری فوکوس خودکار با تشخیص فاز و فوکوس خودکار لیزری پشتیبانی می‌کند که این امکان را فراهم میکند بر روی سوژه‌ مورد نظر با سرعت و دقت بیشتری فوکوس کند.

گوشی شیائومی 12s ultra

گوشی شیائومی 12s ultra یکی از بهترین گوشی‌های هوشمند موجود در بازار از نظر دوربین به شمار می رود و به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم در این بخش از معرفی 9 گوشی های شیائومی با بهترین دوربین به بررسی آن بپردازیم . این گوشی دارای یک سیستم دوربین چهارگانه در پشت است که دارای دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی با لرزشگیر اپتیکال تصویر (OIS)، دوربین فوق عریض 48 مگاپیکسلی، دوربین تله فوتو 48 مگاپیکسلی با OIS و دوربین ماکرو 12 مگاپیکسلی می باشد.

لازم به ذکر است بدانید دوربین سلفی این گوشی نیز 48 مگاپیکسلی است. این نکته را در نظر داشته باشید دوربین اصلی این گوشی از یک سنسور 1/1.3 اینچی با پیکسل‌های 1.64 میکرومتری استفاده می‌کند که می‌تواند تصاویری با وضوح 12.5 مگاپیکسلی ثبت کند. از سوی دیگر دوربین گوشی شیائومی 12s ultra از لرزشگیر اپتیکال تصویر بهره می‌برد که به کاهش لرزش دست و ایجاد تصاویری واضح‌تر کمک می‌نماید.

گوشی شیائومی Mi 11

گوشی شیائومی Mi 11 دارای یک سیستم دوربین سه‌گانه در پشت است که شامل دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی با لرزشگیر اپتیکال تصویر (OIS)، دوربین فوق عریض 13 مگاپیکسلی و دوربین ماکرو 5 مگاپیکسلی می‌شود. یکی از مهمترین مواردی که باید به آن اشاره کنیم قدرت و کیفیت دوربین سلفی شیائومی Mi 11 است، توجه داشته باشید دوربین سلفی این گوشی 20 مگاپیکسلی می باشد و همین مسئله میتواند باعث شود تا بسیاری از کاربران این تلفن همراه هوشمند را بین لیست  9 گوشی شیائومی با بهترین دوربین قرار داده اند.

اگر بخواهیم برخی از ویژگی های دوربین این گوشی موبایل را به شما معرفی کنیم بهتر است مواردی همچون (کیفیت تصویر عالی در شرایط مختلف نوری، دامنه دینامیکی گسترده، دقت رنگ بالا، لرزشگیر اپتیکال تصویر در دوربین اصلی، زاویه دید وسیع در دوربین فوق عریض و قابلیت فیلم‌برداری 8K) اشاره کنیم.

گوشی شیائومی poco x3 pro

گوشی شیائومی poco x3 pro یکی دیگر از تلفن های همراه هوشمند است که ما تصمیم داریم در این بخش به آن بپردازیم. شایان ذکر است بدانید این گوشی موبایل دارای یک سیستم دوربین سه‌گانه در پشت است که شامل دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی با لرزشگیر اپتیکال تصویر (OIS)، دوربین فوق عریض 8 مگاپیکسلی و دوربین ماکرو 2 مگاپیکسلی می‌شود.

اگر دوربین سلفی این گوشی موبایل برای شما مهم است بهتر است بدانید دوربین سلفی این گوشی نیز 20 مگاپیکسلی می باشد. در ادامه بهتر است ذکر کنیم دوربین اصلی این گوشی از یک سنسور 1/2.0 اینچی با پیکسل‌های 0.8 میکرومتری استفاده می‌کند که می‌تواند تصاویری با وضوح 12 میلیون پیکسلی ثبت کند.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم این دوربین از لرزشگیر اپتیکال تصویر بهره می‌برد که به کاهش لرزش دست و ایجاد تصاویری واضح‌تر کمک می‌کند. در نهایت بهتر است به این نکته هم اشاره کنیم که کیفیت تصاویر ثبت شده توسط دوربین اصلی گوشی شیائومی Poco X3 Pro در شرایط نوری خوب بسیار عالی است.

✔️ از محصولات خانه هوشمند شیائومی دیدن فرمایید .

گوشی شیائومی note 10 pro

یکی از بهترین گوشی هایی که از نظر دوربین در لیست 9 گوشی شیائومی با بهترین دوربین قرار دارد گوشی شیائومی note 10 pro است. توجه داشته باشید شیائومی نوت 10 پرو دارای یک سیستم دوربین چهارگانه در پشت است که شامل دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی با لرزشگیر اپتیکال تصویر (OIS)، دوربین فوق عریض 8 مگاپیکسلی، دوربین ماکرو 5 مگاپیکسلی و دوربین تشخیص عمق 2 مگاپیکسلی می‌شود. دوربین سلفی این گوشی نیز 16 مگاپیکسلی است. در ادامه تصمیم داریم به برخی از مزایای دوربین گوشی شیائومی note 10 pro اشاره کنیم.

  •         کیفیت تصویر عالی در شرایط مختلف نوری
  •         دامنه دینامیکی گسترده
  •         دقت رنگ بالا
  •         لرزشگیر اپتیکال تصویر در دوربین اصلی
  •         زاویه دید وسیع

 

گوشی شیائومی  Mi 11 ultra

اگر بگوییم دوربین گوشی شیائومی  Mi 11 ultra یکی از بهترین دوربین های موجود در بازار است اغراغ نکرده ایم. در ابتدا بهتر است به سراغ دوربین اصلی این تلفن همراه هوشمند برویم. دوربین اصلی این گوشی از یک سنسور 1/1.33 اینچی با پیکسل‌های 1.64 میکرومتری استفاده می‌کند که می‌تواند تصاویری با وضوح 12.5 مگاپیکسلی ثبت کند.

این دوربین از لرزشگیر اپتیکال تصویر بهره می‌برد که به کاهش لرزش دست و ایجاد تصاویری واضح‌تر کمک می‌کند. همچنین، این دوربین از فناوری فوکوس خودکار با تشخیص فاز و فوکوس خودکار لیزری پشتیبانی می‌کند که به آن امکان می‌دهد تا سوژه‌ها را به سرعت و با دقت بیشتری فوکوس کند.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم دوربین سلفی این گوشی از یک سنسور 1/2.8 اینچی با پیکسل‌های 0.8 میکرومتری استفاده می‌کند که می‌تواند تصاویری با وضوح 48 مگاپیکسلی ثبت نماید. این دوربین عملکرد خوبی در شرایط نوری خوب دارد و می‌تواند تصاویری با جزئیات بالا ثبت کند. البته باید به این نکته هم اشاره کنیم دوربین سلفی این گوشی عملکرد خوبی در شرایط نوری کم ندارد و می‌تواند تصاویری با نویز زیاد ثبت کند.

گوشی شیائومی  M11 lite 5G

گوشی شیائومی  M11 lite 5G یکی دیگر از تلفن های هوشمند است که دارای دوربین پشت و دوربین سلفی قوی می باشد به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در این بخش از معرفی و بررسی 9 گوشی شیائومی با بهترین دوربین به آن بپردازیم. در گام اول بهتر است ذکر کنیم این گوشی موبایل دارای یک دوربین سه‌گانه در پشت است که شامل دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی با لرزشگیر اپتیکال تصویر (OIS)، دوربین فوق عریض 8 مگاپیکسلی و دوربین ماکرو 5 مگاپیکسلی می‌شود.

دوربین سلفی این گوشی نیز 16 مگاپیکسلی است. کیفیت تصاویر ثبت شده توسط دوربین اصلی گوشی شیائومی  M11 lite 5G در شرایط نوری خوب از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. از سوی دیگر این دوربین می‌تواند جزئیات زیادی را در تصاویر ثبت کند و رنگ‌ها را به دقت نشان دهد. در انتها بهتر است به این نکته اشاره نماییم دوربین اصلی این گوشی عملکرد خوبی در شرایط نوری کم دارد و می‌تواند تصاویری با نویز کم ثبت کند.

گوشی شیائومی poco x4 NFC

گوشی شیائومی poco x4 NFC دارای یک دوربین سه‌گانه در پشت است که دارای دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی با لرزشگیر اپتیکال تصویر، دوربین فوق عریض 8 مگاپیکسلی و دوربین ماکرو 2 مگاپیکسلی می باشد.

دوربین سلفی این گوشی نیز 16 مگاپیکسلی است. تصاویر ثبت شده توسط دوربین اصلی گوشی شیائومی poco x4  از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. این دوربین می‌تواند جزئیات زیادی را در تصاویر ثبت کند از سوی دیگر دوربین این گوشی از لحاظ ثبت تصویر از نظر رنگ دقت بالایی دارد.

گوشی شیائومی MI 11T Pro

آخرین تلفن همراه هوشمند که در محتوا معرفی 9 گوشی شیائومی با بهترین دوربین تصمیم داریم به بررسی آن بپردازیم گوشی شیائومی MI 11T Pro است. توجه داشته باشید دوربین اصلی شیائومی Mi 11 یک دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی با لرزشگیر اپتیکال تصویر (OIS) است. این دوربین از یک سنسور بزرگ با پیکسل‌های ۱.۶ میکرومتری استفاده می‌کند که به آن امکان می‌دهد تا در شرایط نوری کم تصاویری با نویز کم ثبت کند. همچنین، این دوربین از فناوری فوکوس خودکار با تشخیص فاز و فوکوس خودکار لیزری پشتیبانی می‌کند که به آن امکان می‌دهد تا سوژه‌ها را به سرعت و با دقت بیشتری فوکوس کند.

دوربین فوق عریض

دوربین فوق عریض گوشی شیائومی Mi 11 یک دوربین ۸ مگاپیکسلی با زاویه دید ۱۲۰ درجه است. این دوربین به شما امکان می‌دهد تا تصاویری با میدان دید وسیع‌تری ثبت کنید.

دوربین تله فوتو ماکرو

دوربین تله فوتو ماکرو گوشی شیائومی Mi 11  یک دوربین ۵ مگاپیکسلی با فاصله کانونی ۵۰ میلی‌متر است. این دوربین به شما امکان می‌دهد تا تصاویری از سوژه‌های بسیار نزدیک ثبت کنید.

دوربین سلفی

دوربین سلفی گوشی شیائومی Mi 11 یک دوربین ۱۶ مگاپیکسلی با گشودگی دریچه دیافراگم f/۲.۵ است. این دوربین به شما امکان می‌دهد تا تصاویری با کیفیت خوب از خود ثبت کنید.

قابلیت‌های فیلم‌برداری

گوشی شیائومی Mi 11 می‌تواند فیلم‌های با کیفیت ۴K با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه ضبط کند. همچنین، این گوشی می‌تواند فیلم‌های با کیفیت ۱۰۸۰p با سرعت‌های مختلف فریم در ثانیه ضبط کند.

نتیجه گیری

در این محتوا به معرفی 9 گوشی شیائومی با بهترین دوربین پرداختیم و هر یک از گوشی های شیائومی که دارای دوربین با کیفیت بودند را به شما معرفی کردیم. این نکته را در نظر داشته باشید برای خرید هر یک از این تلفن های همراه بهتر از طریق شیائومی سیتی اقدام کنید زیرا این مجموعه حق واردات و بستر اختصاصی فروش دارد و میتواند به شما کمک کند تا گوشی موبایل اصل را زیر قیمت بازار خریداری نمایید. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله توانسته باشد نیاز شما را به صورت کامل برطرف کند.

 

بررسی ۷ گوشی شیائومی با بهترین عملکرد باتری

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *