نقد و بررسی شیائومی

همه چیز در مورد دوچرخه شیائومی سری HIMO

همه چیز در مورد دوچرخه شیائومی Himo

همه چیز در مورد دوچرخه شیائومی HIMO

جدیدترین دوچرخه های الکتریکی شیائومی یعنی HIMO MAX اکنون دارای گوهینامه های CE و EN15194 هستند و این بدین معنی است که از بالاترین استانداردهای ایمنی اتحادیه اروپا برخوردار هستند. با ما همراه باشید تا با این سری از محصولات شیائومی آشنا شویم.

استاندارد ایمنی EN15194 در دوچرخه های الکتریکی چیست؟

دوچرخه های الکتریکی یا e-bike ها روز به روز مشهورتر و محبوب تر می شوند. آن ها جایگزینی عالی برای دوچرخه های مرسوم هستند و همچنین سواری کردن با این دوچرخه ها لذت بخش تر نیز هست. اما همچون هر نوع دیگری از دوچرخه بسیار مهم است که در حین سواری کردن ایمنی رعایت شود. به همین دلیل آگاهی داشتن از استاندارد ایمنی EN15194 در دوچرخه های الکتریکی بسیار مهم است. این استاندارد الزامات ایمنی خاصی را می طلبد که همه دوچرخه های الکتریکی که در اتحادیه اروپا به فروش می رسند باید از آن ها برخوردار باشند. اگر در نظر دارید تا دوچرخه ای الکتریکی را خریداری کنید، مطمئن شوید که دارای این استاندارد می باشد و دوچرخه سواری امنی را تجربه کنید.

استاندارد EN15194 عمدتا از چهار قسمت تشکیل شده است:

  • ایمنی مکانیکی
  • EMC یا سازگاری الکترومغناطیسی
  • ایمنی الکتریکی
  • و عملکرد ایمنی کاربردی

اجزاء الکترونیکی و مکانیکی دوچرخه الکتریکی باید بر اساس استاندارد جدید EN15194 سال 2017 آزمایش شوند.

مهمترین فاکتورها برای دوچرخه های الکتریکی صادراتی به اتحادیه اروپا که باید استاندارد EN15194 را داشته باشند به ترتیب زیر هستند:

  • ولتاژ DC نباید از 48 ولت فراتر رود
  • حداکثر نرخ توان مداوم 250 وات باشد
  • هنگامی که سرعت به 25 کیلومتر بر ساعت می رسد، توان خروجی باید تا زمانی که به صفر می رسد به صورت پله ای کاهش یابد

دوچرخه شیائومی که جزو دوچرخه های برقی است به دلیل رعایت اکثر ستانداردها به تازگی در اروپا طرفداران زیادی پیدا کرده است و اکثر مردم ترجیح می دهند تا به جای استفاده از ماشین برای جا به جایی از دوچرخه های برقی استفاده کنند .

خرید تردمیل شیائومی

بررسی دوچرخه شیائومی Himo max 

مدل های سازگار با اتحادیه اتحادیه اروپا و بریتانیای دوچرخه شیائومی HIMO MAX شامل دوچرخه های الکتریکی Z20، ZB20 و C26 می شود. تمامی مدل ها در زیر فهرست شده اند و بررسی مختصری نیز صورت گرفته است.

1.HIMO Z20 MAX

دوچرخه الکتریکی  HIMO Z20 MAX اکنون دارای استانداردهای CE و EN15194 است. دارای موتوری 250 واتی و یک باتری 36 ولتی 10.4 آمپر ساعتی است، این دوچرخه می تواند به حداکثر سرعت 25 کیلومتر بر ساعت برسد و تا 120 کیلوگرم بار را حمل کند. به لطف باتری جدید و همچنین سیستم کنترل هوشمند، باتری دارای طول عمر بیشتری است. پس منتظر چه هستید؟ پیشنهاد می کنیم دوچرخه الکتریکی تاشوی Z20 MAX شیائومی را در لیست خرید بگذارید .

2.HIMO ZB20 MAX

اگر به دنبال دوچرخه الکتریکی بسیار با کیفیتی می گردید که دارای هر دو گواهینامه CE و EN15194 باشد، قطعا دوچرخه شیائومی HIMO Z20 MAX گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. این دوچرخه الکتریکی دارای موتوری 250 واتی و یک باتری 48 ولتی 10.4 آمپر ساعتی است. این موضوع بدین معناست که می تواند در ناهموارترین مسیرها حرکت کند. با داشتن سیستم کنترل هوشمند و انتقال 6 سرعته Shimano این دوچرخه برای کسی که خواستار حالت حمل و نقلی قابل اتکا است، ایده آل می باشد. این دوچرخه همچنین دوستدار محیط زیست نیز می باشد. علاوه بر این فریم دوچرخه دارای 10 سال گارانتی است پس خیالتان راحت خواهد بود که از سرمایه گذاریتان محافظت می شود.

3.HIMO C26 MAX

برند HIMO با ارائه دوچرخه الکتریکی C26 MAX فراتر از آنچه باید ظاهر شده است. همچنین همچون دیگر دوچرخه ها دارای گواهینامه های CE و EN15194 می باشد و این یعنی اینکه تمامی استانداردهای ایمنی اتحادیه اروپا را دارد. علاوه بر این یک موتور قدرتمند 250 واتی و باتری 48 ولتی 10 آمپر ساعتی را تعبیه کرده است که با یک بار شارژ می توانید 100 کیلومتر را طی کنید. انتقال 7 سرعته Shimano سواری نرمی را در هر زمانی تضمین می کند. هرگاه که لازم باشد دوشاخه تعلیق جلو و ترمزهای دیسکی دوگانه امنیت بیشتری را فراهم می آورند. اگر به دنبال یک دوچرخه الکتریکی می گردید که همه چیز تمام باشد ، دوچرخه HIMO C26 MAX مناسب شماست.

4.HIMO L2 MAX

این مدل دوچرخه نیست بلکه یک اسکوتر است. اسکوتر HIMO L2 MAX اسکوتر الکتریکی با کیفیتی است و گزینه بسیار مناسبی می باشد. دارای موتوری 350 واتی و باتری 36 ولتی 10.4 آمپر ساعتی است و می تواند به حداکثر سرعت 25 کیلومتر بر ساعت برسد. بعلاوه از یک سیستم ترمز الکترونیکی و ترمز مکانیکی دیسکی برخوردار است و همچنین دارای گواهینامه IPX5 ضدآب بودن است. تنها این گواهینامه را ندارد و گواهینامه ایمنی اتحادیه اروپایی مختص به اسکوتر الکتریکی EN17128 را نیز دریافت کرده است. اسکوتر الکتریکی HIMO L2 MAX با توجه به قیمت و ویژگی هایش در لیست بهترین اسکوترهای الکتریکی موجود قرار می گیرد که حتما بعدتر بررسی خواهد شد.

سخن پایانی

اگر به دنبال یک دوچرخه الکتریکی مقرون به صرفه هستید که دارای بالاترین کیفیت، ایمنی و مورد استفاده در اتحادیه اروپا و بریتانیا باشد، آنگاه دوچرخه های الکتریکی برند HIMO ایده آل شما هستند. با داشتن گواهینامه های CE و EN15194 خیالی آسوده از بابت ایمنی خواهید داشت و مطمئن خواهید بود که سواری امنی در پیش دارید. اسکوتر الکتریکی HIMO MAX L2 نیز دارای گواهینامه های ایمنی اتحادیه اروپاست و به شدت توصیه می شود. امیدواریم که در این مقاله پاسخ سوالات خود را گرفته باشید و اطلاعات مفیدی را راجع به دوچرخه های الکتریکی برند HIMO کسب کرده باشید.

 

دوچرخه شیائومی محصولی پرکاربرد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *