نصب محصولات

نحوه اتصال تردمیل شیائومی به گوشی موبایل و آنلاک سرعت

اتصال تردمیل شیائومی به گوشی موبایل و آنلاک سرعت

بررسی نحوه اتصال تردمیل شیائومی به گوشی موبایل و آنلاک سرعت

تردمیل شیائومی Walking pad A1  یک تردمیل کم جا، سبک و زیبا از محصولات شیائومی است که افراد می توانند برای پیاده روی در خانه و محل کار از آن استفاده کنند. یکی از جذابیت های این تردمیل امکان استفاده از آن به چند طریق مختلف است که در این مطلب هر یک را کامل توضیح خواهیم داد.  این روش ها عبارتند از :

 1. خاموش و روشن کردن و تنظیم سرعت تردمیل به وسیله ی ریموت کنترل
 2. خاموش و روشن کردن و تنظیم سرعت تردمیل با استفاده از سنسور های هوشمند زیر پد و با قدم گذاشتن بر روی پد تردمیل
 3. خاموش و روشن کردن و تنظیم سرعت تردمیل با اتصال به گوشی هوشمند و به وسیله ی اپلیکیشن Mi Home

روش اول : استفاه از ریموت کنترل

بررسی نحوه اتصال تردمیل شیائومی به گوشی موبایل و آنلاک سرعت

تردمیل شیائومی walking pad 1 دارای یک ریموت کوچک است. این ریموت 4 دکمه بر روی خود دارد. دکمه ی مرکزی برای خاموش و روشن کردن دستگاه استفاده می شود. دکمه ای که بالای دکمه ی خاموش و روشن است برای بالا بردن سرعت و دکمه ی پایینی برای کم کردن آن به کار می رود. در پایین ترین قسمت نیز یک دکمه برای تغییر وضعیت قرار داده شده است. توجه داشته باشید که پیش از استفاده از ریموت باید دکمه ی خاموش و روشنی که بر روی بدنه قرار دارد را بر روی حالت روشن قرار دهید.

روش دوم: استفاده از سنسور ها

تغییر سرعت تردمیل شیائومی

یکی از جذاب ترین روش های استفاده از این وسیله، کنترل کردن آن از طریق سنسور های حرکتی است که زیر پد تردمیل قرار گرفته است. افراد کافی است پا روی تردمیل بگذارند و شروع به راه رفتن کنند، سنسور های حرکتی ارتعاشات حاصل از قدم ها را به سرعت دریافت کرده و غلطک و پد شروع به حرکت می کنند. اگر کاربر در قسمت جلویی پد تردمیل راه رود و سرعت قدم ها را زیاد کند، سرعت تردمیل نیز بالا می رود، اگر در قسمت پایینی راه برود، سرعت دستگاه کم خواهد شد.

روش سوم: استفاده از اپلیکیشن

برای کنترل کردن تردمیل شیائومی  Walking pad A1 به وسیله ی گوشی هوشمند ابتدا باید اپلیکیشن را دانلود کرده و اتصال را به ترتیب زیر برقرار کنید:

 1. اپلیکیشن Mi Home را دانلود کنید. گوشی های اندرویدی می توانند این برنامه را در Google Play و آیفون ها در App Store پیدا کنند.
 2. سپس وارد صفحه ی اصلی برنامه شوید.
 3. در قسمت بالا و سمت راست یک علامت به علاوه وجود دارد، آن را لمس کنید.

مراحل اتصال تردمیل شیائومی به گوشی موبایل

 1. دو گزینه به شما نشان داده می شود که شما باید Add Device را انتخاب کنید.
 2. در این مرحله نوبت پیدا کردن دستگاه است. اگر بلوتوث گوشی شما روشن باشد احتمالا تردمیل در بالای صفحه به شما نشان داده می شود، در غیر این صورت به سراغ دسته بندی های پایینی بروید و به دنبال گزینه ی Walking pad بگردید.

اتصال تردمیل شیائومی

 1. حالا به سراغ تردمیل بروید در کنار بدنه در قسمت بالایی یک دکمه به نام Stand by یا تغییر وضعیت قرار دارد، دو ثانیه دکمه را بفشارید و وقتی چراغ وای فای شروع به چشمک زدن کرد، آن را رها کنید.
 2. حالا مشاهده می کنید که نام تردمیل به در صفحه ی گوشی نشان داده می شود، با انتخاب کردن نام دستگاه و وارد کردن رمز وای فای، اتصال شما برقرار شده و دستگاه در اصطلاح ست می شود.

پس از برقراری اتصال، کاربران می توانند با استفاده از اپلیکیشن سرعت را کم و زیاد کنند یا حالت های استفاده را تغییر دهند. در این قسمت دو حالت دستی و اتومات وجود دارد. بیشترین سرعتی که در حالت دستی در دسترس است 3 km/h خواهد بود و برای دسترسی به سرعت بالاتر باید حالت اتومات را انتخاب کرد.

تنظیم بر روی بیشترین سرعت

آنلاک دستی تردمیل شیائومی

برای دسترسی پیدا کردن به بیشترین سرعت تردمیل بدون دانلود کردن اپلیکیشن اقدامات زیر را به ترتیب انجام دهید:

 1. ابتدا دستگاه را به وسیله دکمه ی خاموش و روشنی که بر روی بدنه در قسمت بالایی قرار دارد، روشن کنید.
 2. سپس دکمه ی استند بای یا تغییر حالت را که کنار بدنه ی تردمیل قرار دارد همراه با دکمه خاموش و روشن روی ریموت در یک زمان بفشارید.
 3. زمانی F1 بر روی نمایشگر تردمیل نشان داده شد، مجددا دکمه ی تغییر حالت را بفشارید.
 4. مشاهده می کنید که بر روی LED ماکزیمم سرعت 3 کیلومتر در ساعت نشان داده می شود، با فشردن دکمه ی زیاد کردن سرعت بر روی ریموت، ماکزیمم سرعت را بر روی 6 کیلومتر در ساعت تنظیم کنید و مجددا دکمه ی تغییر عملکرد را بفشارید.
 5. حالا هر زمان که بر روی تردمیل Walking pad A1 بروید، می توانید سرعت را بین 0 تا 6 کیلومتر بر ساعت به دلخواه تنظیم کنید.

با استفاده از امکاناتی که شیائومی برای کنترل این تردمیل در اختیار کاربران قرار داده است، هر کس می تواند به روشی که راحت است از آن استفاده کند و تنظیمات را به راحتی انجام دهد.

 

آموزش اتصال می بند به گوشی شیائومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *