نقد و بررسی شیائومی

معرفی جارو رباتیک ویومی آلفا 3

ویژگی های جارو رباتیک ویومی آلفا 3

معرفی جارو رباتیک ویومی آلفا 3

گجت‌های هوشمند در چند سال گذشته به دستیاران غیرقابل‌جایگزین برای افراد تبدیل شده‌اند. اما مشکل این جا است که بیشتر این گجت‌ها هنوز به‌صورت دستی کنترل می‌شوند. وقتی صحبت از تمیزکردن و جاروکشیدن به میان می‌آید، بسیار جالب است که این موضوع را به طور کامل به یک دستگاه هوشمند واگذار کنید و خودتان استراحت کنید. در ادامه این مقاله از شیائومی سیتی به بررسی جارو رباتیک ویومی آلفا 3 و ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن می‌پردازیم.

با توسعه و به‌کارگیری فناوری، انواع مختلفی از محصولات خانه هوشمند به بازار آمده است. از زمانی که الکترو لوکس سوئد اولین ربات جارو گر جهان یعنی “Trilobite” را در سال 1996 راه‌اندازی کرد، مردم سفر آزادسازی دستان خود را آغاز کردند. در سال‌های اخیر، سرعت توسعه و جایگزینی ربات‌های جاروگر افزایش‌یافته است. جاروبرقی رباتی یکپارچه به‌عنوان یک محصول هوشمند برگرفته از ربات‌های جاروگر، مشکل تمیزکردن خودکار خانه را در زندگی روزمره شما حل می‌کند. این عملکرد به‌محض ظهور مورد استقبال بسیاری از خانواده‌ها قرار گرفت. در چنین عصری از همزیستی فرصت‌ها و چالش‌ها، شیائومی به‌عنوان یک برند پیش‌گام در هوشمندسازی انواع لوازم‌خانگی اقدام کرده است. Viomi جارو رباتیک ویومی آلفا 3 را باتجربه غنی در زمینه ایجاد یک خانه هوشمند ساخته است.

ویژگی‌های جارو رباتیک ویومی آلفا 3

تمیزکردن کف منزل به‌صورت سنتی تنها دارای دو مرحله جارو کردن و پاک‌کردن است که فقط می‌تواند زباله‌های قابل‌مشاهده یا گردوغبار را با ذرات واضح حذف کند. اما در اصل تهدید واقعی برای سلامت خانواده اغلب آن باکتری‌های نامرئی هستند. با درنظرگرفتن نیازهای بهداشتی فعلی، جارو رباتیک ویومی آلفا 3 یک سیستم استریلیزاسیون آب الکترولیتی را اضافه کرده است. در این جارو ایستگاه تمیزکردن دارای یک ماژول آب الکترولیتی داخلی است که آب لوله‌کشی را به آب استریل شده الکترولیز می‌کند. این جارو می‌تواند به طور مؤثر انواع باکتری‌های مضر و غیره را از بین ببرد و میزان استریل کردن کف را تا 99.9٪ انجام دهد.

دستمال مرطوب لرزشی فرکانس بالا

جارو رباتیک ویومی آلفا 3 از روش ارتعاش دستی پاک‌کردن برای ازبین‌بردن مؤثر لکه‌های روغن قدیمی، لکه‌های قهوه جامد شده، جوهر، رنگ و سایر لکه‌ها در آشپزخانه استفاده می‌کند، با محدوده تمیزکردن وسیع‌تر و نیروی پاک کنندگی قوی‌تر. این پاک‌کننده نه‌تنها می‌تواند بارها و بارها با حرکت به سمت جلو و عقب زمین را تمیز کنند، بلکه دارای لرزش با فرکانس بالا 240 بار در دقیقه هستند که می‌توانند به‌راحتی مناطق بزرگی از لکه‌های سرسخت را از بین ببرند.

قابلیت اسکن کامل محیط و تغییر میزان مکش در هنگام پاکسازی فرش

جارو رباتیک ویومی آلفا 3 عملکردهای هوشمندی نیز دارد. دارای LDS lidar + 8 سنسور مادون‌قرمز ToF اجتناب از مانع است. به‌عبارت‌دیگر این جارو مجهز به مدل‌سازی اسکن دقیق رادار لیزری LDS و 8 سنسور اجتناب از مانع ToF مادون‌قرمز برای تشخیص دقیق محیط خانه، دستیابی به اجتناب از موانع در سطح میلی‌متری بدون ایجاد مشکل یا گیرکردن است. Viomi Alpha 3 دارای فناوری حرکت خودکار عالی است که می‌تواند به‌راحتی کل خانه را اسکن کرده و نقشه ایجاد کند و محیط خانه را به‌صورت سه‌بعدی به طور دقیق درک کند.جارو رباتیک ویومی آلفا 3 مجهز به سنسور تشخیص فرش اولتراسونیک، هنگام برخورد با فرش است. به طور خودکار پاک‌کننده را بلند می‌کند و اگر هم‌زمان حالت شستشوی فرش را باز کنید مکش بیشتر می‌شود و کثیفی فرش پاک می‌شود.

لوازم پخت و پز شیائومی

مکش عالی و تمیزکردن عالی

جارو رباتیک ویومی آلفا 3 دارای قدرت مکش بالا 3200Pa بوده و از تنظیم پاک‌کننده مکش چند سرعته پشتیبانی می‌کند. مکش قوی 3200PA می‌تواند به‌راحتی گردوغبار ریز روی زمین، موهای روی فرش و سایر کثیفی‌های روزانه را جذب کند. این جارو رباتیک با یک باتری با ظرفیت 5200 میلی‌آمپری با ظرفیت بالا، می‌تواند با یک‌بار شارژ حدود ㎡ 180 (1940 فوت مربع) یک آپارتمان بزرگ را به‌راحتی تمیز کند.

هر جا و هر زمان که در دسترس هستید، خانه را تمیز کنید

جارو رباتیک ویومی آلفا 3 دارای یک APP گوشی موبایل  آسان برای کنترل، باتوجه‌به نیازهای مناطق مختلف خانه برای سفارشی کردن برنامه تمیزکردن، زمان‌بندی در منطقه تحت کنترل شما است. این برنامه می‌تواند دستگاه را قبل و بعد از حرکت آزادانه به چپ و راست کنترل کند. همچنین شما می‌توانید طرح نظافت را باتوجه‌به نیاز مناطق مختلف خانه سفارشی کنید و به طور مرتب منطقه‌ای را که تحت کنترل شماست تنظیم کنید.

جارو رباتیک ویومی آلفا 3 دارای عملکردهای بسیاری از طریق Mihome APP است که می‌تواند به‌راحتی حالت‌های تمیزکردن را تنظیم کند، برنامه تمیزکردن را سفارشی کند، نقشه‌ها را ضبط کنید و حالت “Avoid Carpet” را تنظیم کنید. علاوه بر این، می‌توانید از طریق Google home کنترل صوتی را برای جاروی رباتیک خود فعال کنید. همچنین از کنترل هوشمند بلندگوهای Xiao Ai پشتیبانی می‌کند. از زندگی هوشمند لذت ببرید، جارو رباتیک ویومی آلفا 3 بهتر از شما نیازهای شما را درک می‌کند.

خشک کردن خودکار پدهای پاک کننده

درواقع برای جاروهای رباتیک پد یکبار مصرف جارو بسیار گران است و همچنین پد قابل شستشو ممکن است به مرور زمان بسیار کثیف شود ؛ بنابراین در جارو رباتیک ویومی آلفا 3، پد خود تمیز شونده بدون شک محبوبیت بیشتری دارد. بااین‌حال، بسیاری ازپدهای موجود در بازار که به طور خودکار توسط پاک‌کننده‌ها شسته می‌شوند، عملکرد خشک‌کردن ندارند. پس از تمیزکردن،پدها به طور خودکار با هوای گرم 35 درجه خشک می‌شوند. پدهای جارو رباتیک ویومی آلفا 3 تنها در 3 ساعت خشک می‌شود و هیچ آب باقیمانده‌ای روی آنها باقی نمی‌ماند که از ایجاد باکتری و بو تا حد زیادی جلوگیری می‌کند و همچنین آلودگی ثانویه را کاهش می‌دهد.

مخزن آب 2 لیتری

در واقع جارو رباتیک ویومی آلفا 3 دارای دو مخزن نظافت و فاضلاب با ظرفیت 4 لیتری داخلی است که به طور مستقل و بدون تغییر مکرر آب کار می کند. مخزن به سطح آب موجود در دستگاه نظارت می‌کند و زمانی که سطح آب به خط هشدار رسید به طور خودکار هشدار به شما می دهد .

جمع‌بندی

با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی بسیاری از برندها مانند شیائومی برای دستیابی و رسیدن به یک‌خانه هوشمند سعی کردند تا لوازم‌خانگی را هوشمندسازی کنند. جارو رباتیک ویومی آلفا 3 به‌عنوان یک جاروی تمام هوشمند، یک ابزار و دستیار همه‌کاره با ویژگی‌های زیادی برای تمیزکردن زباله‌ها و پاک‌کردن سطح خانه شما است. جارو رباتیک ویومی آلفا 3 به‌عنوان یک پرچمدار بسیار جذاب و رقابتی در بازار جارو های هوشمند است. این جارو رباتیک قطعاً تجربه تمیزکردن خودکار جدیدی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

 

آموزش استفاده از گوگلAssist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *