اخبار شیائومی, گوشی شیائومی

کاربران شیائومی می خواهند ذخیره باتری در الویت های MIUI 11 قرار گیرد

ذخیره باتری در الویت های MIUI 11

در ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹، شیائومی تایید کرد که رابط کاربری MIUI 11 به زودی منتشر خواهد شد و پیشرفت های زیادی را نیز با خود به همراه خواهد داشت. رابط کاربری ویژه شیائومی (MIUI) از سال ۲۰۱۰ تا به امروز محبوبیت بالایی پیدا کرده و حالا ۳۰۰ میلیون کاربر در جهان را به خود اختصاص داده است. این رابط کاربری بیش از ۴۰۲ هفته رشد و توسعه را پشت سر گذاشته و در این میان به روزرسانی های بسیاری را به خود دیده و تجربه های زیادی را کسب کرده.

انتظارات کاربران از کمپانی شیائومی

شیائومی اخیراً در صفحات اجتماعی اش از طرفداران خود درباره انتظارات شان از MIUI 11 نظرخواهی کرد و با بازه نسبتاً متفاوتی از خواسته های کاربرانش رو به رو شد. تعداد قابل توجهی خواستار قابلیت Night Mood یا عملکردی روان تر بودند و عده ای نیز بر طراحی ظاهری تاکید کردند و انتظار ارائه آیکون هایی جدید را داشتند. MIUI 9 و MIUI 10 که نسخه های قبلی این رابط کاربری هستند در سال های گذشته با طراحی هایی متفاوت و جدید ارائه شدند و با وجود این که این بار نیز انتظار می رود MIUI 11 را با ظاهری متفاوت از نسخه های پیشین ببینیم، شیائومی اعلام نموده در این نسخه به دنبال ایجاد تغییرات ظاهری بزرگی نیست و بر نیاز کاربران تمرکز خواهد کرد.

در نظرسنجی صورت گرفته از طرفداران شیائومی، یکی از پر تقاضا ترین ویژگی ها، قابلیت Power Saving و ذخیره باتری گوشی بوده که بیش از ۱۱۰۰۰ متقاضی داشته و البته این میزان از استقبال چندان تعجب برانگیز نیست. زیرا ذخیره باتری و بهینه سازی مصرف آن توسط گوشی های هوشمند همواره از مهمترین ویژگی هایی به شمار می آیند که در یک سیستم عامل، توجه کاربران را به خود جلب می کند.

از آنجایی که حالا نزدیک به ۱۸ ماه از انتشار نسخه دهم از MIUI می گذرد و بیش از ۴۰ مدل از گوشی های Mi و Redmi از آن پشتیبانی می کنند، حالا زمان آن رسیده که منتظر MIUI 11 باشیم. نسخه جدیدی که شیائومی با عنوان “یک سیستم عامل خاص و جدید” از آن نام می برد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *