اخبار شیائومی, سبک زندگی

ژاکت جدید شیائومی به همراه مکانیزم گرمایشی

ژاکت جدید شیائومی به همراه مکانیزم گرمایشی

اگر یکی از طرفداران محصولات شیائومی و زیربرندهای آن باشید، نام ۹۰ دقیقه (۹۰minute) را شنیده اید. این برند که در حوزه پوشاک با شیائومی همکاری می کند، ید طولایی در تولید البسه با فناوری های روز دنیا را دارد. ۹۰ دقیقه در جدیدترین تولیدات خود از ژاکتی رونمایی کرده که دارای سیستم گرمایشی داخلی است.

در طراحی ژاکت جدید شیائومی از پارچه مقاوم و باکیفیت گاباردین استفاده شده و نیز ۹۰ درصد آن از پر غاز تشکیل شده است. بنابراین برای اغلب شرایط آب و هوایی نظیر سردی بهار و سرمای شدید زمستان و حتی باران پاییز، پوشاکی مناسب خواهد بود؛ چراکه از ۴ لایه ضد آب ساخته شده و دارای گواهی استاندارد IPX7 است.

سیستم الکترونیکی داخلی

 

اگرچه در نگاه ابتدایی ممکن است ژاکتی ساده بنظر بیاید که تنها وظیفه اش مراقبت از ما در مقابل سرماست، اما موضوع زمانی جالب تر خواهد شد که بدانید سیستم گرمایشی الکترونیکی در این ژاکت جدید شیائومی به کار رفته که وظیفه ای مهمتر را بر عهده دارد: گرم نگهداشتن بخش های حیاتی بدن!

شیوه عملکرد آن نیز ساده است. یک کابل که باید به یک پاور بانک متصل باشد، در داخل یکی از جیب ها قرار گرفته است. اگرچه شارژر همراه با ژاکت ارائه نخواهد شد، اما با توجه به نیازهای روزمره و شرایط زندگی، وجود یک پاوربانک قدرتمند نظیر پاور بانک های شیائومی ضروری خواهد بود. وظیفه پاوربانک نیز تامین و پخش گرما و انرژی مکان های خاصی نظیر گردن، کمر و پشت است.

 

ژاکت جدید شیائومی به همراه مکانیزم گرمایشی

کابل موجود در جیب راست

 

البته مکانیزم مزبور همیشه فعال نخواهد بود، دکمه ای در قسمت تحتانی ژاکت تعبیه شده که آن را روشن می کند و نیز اگر دما به محدود ۴۰ تا ۵۰ درجه سانتیگراد برسد، بصورت خودکار خاموش می کند. همچنین حسگر هوشمندی در زیر جیب جلویی سمت راست ژاکت وجود دارد که شما را از وضعیت شارژ باتری آگاه می کند. بر اساس گفته های توسعه دهنده، سیستم چندین آزمایش را جهت سنجش محافظت جریان الکتریکی، با موفقیت پشت سر گذاشته است.

 

ژاکت جدید شیائومی به همراه مکانیزم گرمایشی

قابلیت اتصال به پاور بانک جهت تامین نیرو

 

 

قیمت و زمان عرضه

 

در ابتدا این ژاکت تنها در چین قابل خرید و در سایزهای متنوع در دسترس خواهد بود؛ اما زمان تولید انبوه و قیمت فروش جهانی آن از سوی شیائومی ، ۱۵ اکتبر/۲۳ مهر و با قیمت تقریبی ۸۰ دلار اعلام شده است.

 

ژاکت جدید شیائومی به همراه مکانیزم گرمایشی

پوستر رسمی محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *