نقد و بررسی شیائومی

معرفی جارو رباتیک رویدمی دستیاری همه کاره

مشخصات جارو رباتی رویدمی دستیاری همه کاره

مشخصات جارو رباتی رویدمی دستیاری همه کاره

جارو رباتیک رویدمی دستیاری همه کاره یکی از فناوری‌های نسبتا جدید پر کاربرد روز دنیا است. از آنجا که استفاده از جاروبرقی‌های معمولی مشکلات خاص خودش را دارد در سال‌های گذشته، با اختراع جاروبرقی روباتیک راه‌های آسان‌تر و جدیدی برای تمیز کردن فرش و خانه پیدا شده است.

تصمیم به خرید یک جارو رباتیک شیائومی و یا رویدمی دستیاری همه کاره می‌تواند سرمایه‌گذاری بزرگی برای شما باشد. زیرا؛ اگر به دنبال راهی آسان و بدون زحمت برای تمیز نگه داشتن خانه خود هستید، بعید است که از پولی که برای آن خرج می‌کنید پشیمان شوید.

نحوه عملکرد جارو رباتیک Roidmi

با کمک دوربین‌ها و حسگرهای داخلی، این جارو رباتیک رویدمی  کوچک می‌تواند به راحتی راه خود را در خانه‌تان بیابد، بدون اینکه مزاحم‌تان شود! شما دیگر نگران این نخواهید بود که به طور مکرر با مبل و یا سایر وسایل منزل و محل کار شما برخورد کند. برخی از مدل‌های گران‌تر حتی به حالت‌های تمیز کردن مختلف و ویژگی‌های پیشرفته مانند توانایی تهیه نقشه‌هایی از مناطقی که تمیز کرده‌اند و مدت زمانی که برای این کار صرف کرده‌اند مجهز هستند. این بدان معنا است که دفعه بعد که رویدمی را تنظیم کردید، از قبل ایده ای در مورد اینکه کجا را باید بیشتر تمیز کند، خواهد داشت.

در تولید جارو رباتیک رویدمی شیائومی مواردی از جمله صدای کم، سهولت استفاده و تمیز کردن مستقل از مزایای اصلی آن هستند. جاروبرقی‌های رباتیک معمولاً کوچکتر از جاروبرقی‌های عمودی سنتی هستند و وزن آنها به طور قابل توجهی کمتر از سبک‌ترین مدل‌های آن‌ها است. با این حال، نقطه ضعف جاروبرقی رباتیک این است که زمان زیادی برای جارو کردن یک منطقه به دلیل اندازه کوچک خود صرف می‌کنند. آنها همچنین نسبت یه جارو های سنتی گران‌تر هستند.

مدل‌های ارزان‌تر پاک‌کننده‌ها اغلب دارای الگوی تمیز کردن تصادفی هستند، در حالی که مدل‌های گران‌تر می‌توانند از حسگرها برای برنامه‌ریزی مسیر خود در اطراف خانه شما استفاده کنند و وقتی مانعی را احساس کردند متوقف می‌شوند. خوشبختانه، حتی ابتدایی‌ترین نوع آن دارای یک «حسگر صخره» است که تضمین می‌کند وقتی از آن برای تمیز کردن اتاق خود تنظیم می‌کنید، از پله‌ها پایین نمی‌رود.

خرید دستگاه بخور و رطوبت ساز شیائومی

انواع حالت‌های تمیز کردن جاروی رباتیک Roidmi

  • خودکار: این حالت برای تمیز کردن عمومی مفید است. معمولاً این حالت فضایی را تا زمانی که باتری تمام شود، تمیز می‌کند.
  • نقطه: با کمک این حالت، جارو رباتیک رویدمی بر روی یک منطقه کثیف خاص متمرکز می‌شود.
  • توربو: این حالت برای تمیز کردن و برداشتن بیشترین کثیفی و گرد و غبار استفاده می‌شود، اما ممکن است نویز ایجاد کند.
  • Edge: این حالت به تمیز کردن لبه‌ها و گوشه ها کمک می‌کند.
  • بی صدا: این حالت به کاهش سطح سر و صدا در حین تمیز کردن کمک می‌کند. وقتی در خانه هستید مفید است.
  • کنترل از راه دور: در جارو بیسیم رویدمی به کاربر این امکان را می‌دهد که جهت دستگاه را از راه دور کنترل کند.

عمر باتری جاروبرقی رباتیک رویدمی

اگرچه اکثر ربات‌های تمیزکننده استاندارد حداقل عمر باتری 60 دقیقه دارند، برخی از مدل‌های پیشرفته‌تر می‌توانند تا دو ساعت دوام بیاورند. آنها حتی می‌توانند راه خود را برای شارژ کردن باتری خود در زمانی که شارژ آن تمام می‌شود، پیدا کنند. بنابراین؛ شما مجبور نیستید در اطراف خانه به دنبال راه بروید.

خرید جارو رباتیک رویدمی دستیاری همه کاره از شیائومی سیتی

هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه کدام برند ربات جاروبرقی مناسب نیازهای شما است، جارو رباتیک رویدمی دستیاری همه کاره را فراموش نکنید.برای خرید این دستگاه از شیائومی سیتی، فقط کافی است سفارش خود را ثبت کنید .

مشخصات و معرفی جارو رباتیک ویومی آلفا ۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *