اخبار شیائومی, گوشی شیائومی

مدیر ردمی تولید یک پرچم دار مجهز به اسنپدراگون ۸۵۵ را نوید داد

تولید یک پرچم دار مجهز به اسنپدراگون ۸۵۵

در ماه ژانویه ردمی نوت ۷ به عنوان اولین گوشی هوشمند تولید شده توسط زیر برند مستقل ردمی وارد بازار شد. این برند به طور عمده بر روی تولید گوشی های اقتصادی با بهترین امکانات ممکن تمرکز دارد. با آغاز ماه فوریه ۲۰۱۹، مؤسس کمپانی شیائومی به طور رسمی تأیید کرد که در سال جاری یک گوشی پرچم دار مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸۵۵ تحت برند ردمی را معرفی خواهد شد. در سومین روز از فوریه، مدیر برند ردمی نیز این خبر را تأیید نمود.

گوشی ردمی نوت ۷ پرو و ردمی SD855

در جلسه ای که تیم ردمی جهت بحث پیرامون استراتژی و برنامه تولیدات خود برگزار کردند، مدیر ردمی بیان داشت که از دو گوشی ردمی نوت ۷ پرو و ردمی SD855 انتظارات فراوانی دارد. هنوز اطلاعات زیادی از مشخصات رسمی این گوشی پرچم دار ردمی منتشر نشده اما با این وجود طبق شایعات و اخبار احتمالی، به نظر می رسد این گوشی همان Redmi X خواهد بود و گوشی موبایلی که مشخصات احتمالی اش چند روز گذشته در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود، ردمی نوت ۷ پرو است!

پوکو F2

علاوه بر این دو گوشی، کمپانی شیائومی پوکو F2 را نیز در ادامه موفقیت های کسب کرده اش با پوکو F1 در سال جاری عرضه خواهد کرد. از آن جایی که گوشی پوکو F1 با تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ عرضه شده بود، این احتمال وجود دارد که پوکو F2 امسال به همراه تراشه اسنپدراگون ۸۵۵ ارائه شود و در این صورت ممکن است پرچم دارد ردمی در سال جاری، پوکو F2 باشد! بنابراین به نظر می رسد برای نتیجه گیری درباره پرچم دار ردمی کمی زود است و باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری از سوی این برند بود.

همانطور که می دانید، سال جاری سالی پر مشغله برای شیائومی است و از گوشی ردمی نوت ۷ پرو نیز بعد از فستیوال بهاری چین رونمایی خواهد شد. وجود دوربین ۴۸ مگاپیکسلی ساخته سونی در این گوشی از سوی کمپانی تأیید شده و این در حالی است که نسل قبلی این گوشی یعتی ردمی نوت ۷ از دوربین ساخته شده توسط سامسونگ بهره می برد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *