اخبار شیائومی, خانه هوشمند

برنامه شیائومی در خصوص سیستم های نورپردازی برای دنیای غرب

برنامه شیائومی در خصوص سیستم های نورپردازی برای دنیای غرب

 

بیشتر تمرکز شرکت شیائومی در mwc  (نمایشگاه جهانی موبایل) بر روی گوشی های هوشمند جدیدش به نام های Mi Mix 3 5G و Mi 9 می باشد، هر چی نباشه mwc  یک نمایشگاه عرضه موبایل است. لامپ های هوشمند MI LED  برای سال هاست در کشور چین در دسترس عموم است، همچنین در کشورهای غربی نیز در اختیار خرده فروشی های آنلاین مانند آمازون می باشد.

اما به دلیل رقابت بالا بین کمپانی ها و همچنین تلاش شیائومی جهت تبدیل شدن به یک برند معتبر جهانی، این شرکت بررسی گسترده موضوعات مربوط به این لامپ های هوشمند را در دستور کار خود قرار داده و این محصولات به زودی هم در فروشگاه های بین المللی Mi  (فروشگاه مخصوص شیائومی) و هم در فروشگاه های اینترنتی مانند آمازون عرضه خواهند شد.

لامپ هوشمند

لامپ های هوشمند قابل حمل برای سوکت های E26  و E27  قابل دسترسی خواهند بود. این لامپ ها حدود ۱۶ میلیون رنگ را پشتیبانی کرده و به هاب جداگانه نیز نیاز ندارند؛ همچنین لازم به ذکر است محدوده دمای این لامپ ها از ۱۴۲۶ درجه سانتیگراد تا ۶۲۲۶ درجه سانتیگراد می باشد.

نکته جالب توجه در مورد این لامپ ها در مورد نحوه کنترل آن ها است؛ به طوری که قابلیت کنترل آن ها از طریق الکسا و دستیار گوگل وجود دارد. همچنین فعلا این لامپ ها در صفحه اصلی اپلیکیشن Mi  موجود هستند که با مراجعه به اپ Mi می توانید آن ها را مشاهده کنید.

رونمایی از یک لامپ جدید

شیائومی همچنین از یک لامپ سفید که از ترکیب و به هم پیوستن چند لامپ هوشمند قبل حمل ساخته شد، رونمائی کرد. هم اکنون این نوع لامپ  به صورت رسمی و قانونی به صورت رسمی در چین و همینطوری به صورت غیررسمی در کشور های دیگر فروخته می شود، با این وجود خوب است که شاهد این هستیم که شیائومی توانایی های خود جهت هوشمند سازی محیط پیرامون ما را روز به روز گسترده تر می کند.

همچنین شیائومی از محصول جدید خود به نام ”  اسپیکرهوشمند Xiao Ai ” در هفته گذشته رونمائی کرد، که این محصول  می تواند رقیب سرسخیتی برای آمازون اکو (اسپیکر هوشمند آمازون) و گوگل هوم هاب (اسپیکر هوشمند گوگل) باشد.

هیچ اطلاع دقیقی راجع به زمان انتشار هیچ کدام از محصولات ذکر شده، داده نشده است با این وجود شیائومی اطلاعاتی درباره قیمت برخی از محصولات اعلام کرده است : ۱۹٫۹۰ یورو برای لامپ های رنگی و ۹٫۹۰ یورو برای لامپ های سفید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *