اخبار شیائومی

گوشی ردمی نوت ۷ Pro دارای پوشش نانو هیدروفوبیک می باشد 

گوشی ردمی نوت ۷ Pro دارای پوشش نانو هیدروفوبیک می باشد 

بعد از رونمایی شیائومی از گوشی ردمی نوت ۷، این کمپانی اخیراً ورژن Pro این گوشی را نیز در کشور هندوستان معرفی نمود؛ گوشی که در ۱۸ ام مارچ در چین رونمایی خواهد شد. با وجود آنکه این گوشی اولین بار در هندوستان رونمایی شده و ویژگی هایش در رسانه ها منتشر گشته؛ اما نسخه ای که در چین عرضه خواهد شد تفاوت هایی دارد که شیائومی اخیراً با اعلام یکی از این تفاوت ها، دنبال کنندگان خود را شگفت زده کرد.

تکنولوژی جید

این کمپانی اعلام کرد که نسخه ای از ردمی نوت ۷ Pro که در کشور چین عرضه خواهد شد به پوششی آبگریز با تکنولوژی نانو هیدروفوبیک P2i مجهز شده. P2i یک کمپانی می باشد که در همکاری با تولید کنندگان مختلف به ساخت محصولات و پوشش های نانو و آبگریز می پردازد. تکنولوژی مورد استفاده این کمپانی با ایجاد یک لایه فوق باریک پلیمری بر روی سطوح مختلف با استفاده از روش رسوب دهی شیمیایی از فاز بخار به کمک پلاسما، پوششی آبگریز را بوجود می آورد.

این پوشش یونیزه شده، با لایه پلیمری پیوند برقرار می کند و منجر به کارآمدی بیشتر لایه مذکور می گردد. این پوشش هزار بار باریک تر از موی انسان می باشد و بنابراین هیچ گونه تأثیری در ظاهر بدنه گوشی و حس در دست گرفتن آن ندارد. این پوشش نانو نه تنها قاب پشتی، بلکه تمام بدنه ردمی نوت ۷ Pro را در بر گرفته

اما از ایجاد و لکه اثر انگشت بر روی نمایشگر جلوگیری نمی کند. از آنجایی که این گوشی ضد آب نمی باشد و شاخص ضد آب یا گرد و غباری برای آن تعریف نشده، این پوشش نانو موجب می شود تا کمی از نگرانی های خریداران بابت تماس این گوشی با آب کم شود و با خیال راحت تری از آن استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *