آموزش, گوشی شیائومی

معرفی بهترین برنامه های ورزشی مناسب گوشی اندرویدی 

معرفی بهترین برنامه های ورزشی مناسب گوشی اندرویدی 

 بهترین برنامه های ورزشی مناسب گوشی اندرویدی 

امروزه اکثر کارها را از امور بانکی گرفته تا سرگرمی و ورزش می‌توان بااستفاده از گوشی‌های هوشمند انجام داد. لذا اپلیکیشن‌های زیادی در بازار وجود دارند که در این امر به کمک کاربران خواهند آمد. اگر اهل ورزش باشید، قطعا به دنبال نرم‌افزارهایی در این زمینه بوده‌اید، اما بهترین برنامه ورزشی مناسب گوشی اندرویدی کدامست؟ با شیائومی سیتی همراه باشید

بهترین برنامه های ورزشی مناسب گوشی اندرویدی 

برخی از دوستدارن فعالیت های ورزشی ممکن است به دلایل مختلف از جمله مشغله های کاری نتوانند ورزش و فعالیت های ورزشی و تناسب اندام را از طریق باشگاه های ورزشی دنبال کنند. در این موارد، افراد می توانند از طریق اپلیکیشن های ورزشی اقدام نمایند. اما آیا از بهترین برنامه ورزشی مناسب گوشی اندرویدی مطلع هستید؟

بهترین برنامه ورزشی مناسب گوشی اندرویدی، علاوه بر آن که می تواند برای کاربر جذاب باشد و او را به سمت ورزش سوق دهد، می تواند بسیار کاربردی نیز باشد، به طوری که شخص در منزل و بدون مربی بتواند فعالیت های ورزشی را به بهترین نحو و اصول استانداردش انجام دهد.

از جمله بهترین برنامه ورزشی مناسب گوشی اندرویدی که می توان به آن ها اشاره کرد، برنامه های تناسب اندام مثل گوگل فیت (Google Fit)، Runtastic، Leap Fitness workout و همچنین برنامه های Runkeeper، Nike Run Club و Adidas Running می باشند. در ادامه با بهترین برنامه ورزشی مناسب گوشی اندرویدی بیشتر آشنا خواهیم شد.

برنامه تناسب اندام گوگل فیت (Google Fit)

معرفی بهترین برنامه های ورزشی مناسب گوشی اندرویدی 

برنامه گوگل فیت، برنامه ای بسیار مفید و کاربردی از طرف شرکت معروف گوگل در اختیار طرفداران ورزش و سلامت قرار گرفته است. همچنین این اپلیکیشن بهترین برنامه ورزشی مناسب گوشی اندرویدی است که کاربران به صورت رایگان می توانند از آن استفاده کنند. این اپلیکیشن سبک و کارآمد، در حال حاضر توانسته بیش از 50 میلیون نفر را از سراسر جهان جذب خود کند.

برنامه گوگل می تواند با سایر گجت های اندرویدی سینک شود و نمودار بسیار دقیقی از روند ورزشی کاربر را نشان دهد.

برنامه FitNotes

برنامه FitNotes را نیز می توان بهترین برنامه ورزشی مناسب گوشی اندرویدی دانست. در حقیقت این نرم افزار جهت آنالیز تمرینات ورزشی کاربرد دارد. برای کار با برنامه کاربردی FitNotes، تنها لازم است تمرینات را وارد برنامه کرده، در این زمان، برنامه آنالیز داده ها را آغاز خواهد کرد. برنامه FitNotes شامل امکانات زیادی است و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.

برنامه FitNotes دارای رابط کاربری ساده ای است و می تواند با توجه به قد و وزن، بهترین تمرینات را به کاربر پیشنهاد نماید. کاربر با این اپلیکیشن می تواند تمرینات متنوعی را انتخاب نماید و تمرینات خود را سفارشی نماید.

اپلیکیشن شما ورزشگاه خودتان هستید (You Are Your Own Gym)

در اپلیکیشن شما ورزشگاه خودتان هستید (You Are Your Own Gym) برروی تمرینات خانگی تمرکز شده، لذا با این نرم افزار می توان بدون هیچگونه وسیله و تجهیزات ورزشی، تمرینات ورزشی را انجام داد. نزدیک به 200 تمرین در این نرم افزار وجود دارد که می توان هر یک را با توجه به ویدئوهای آن اجرا نمود. تمرینات ورزشی این اپلیکیشن، دسته بندی شده اند و مبتدیان و یا کاربران حرفه ای می توانند با توجه به شرایطشان، تمرینات مخصوص به خود را انتخاب نمایند.

برای مثال، در صورتی که کاربر بخواهد تمرینات ABS داشته باشد، تمرینات مختلفی به وی پیشنهاد خواهد شد که کاربر می تواند متناسب با خود، فعالیتی را انجام دهد. عبارتی می توان گفت که این برنامه بهترین برنامه ورزشی مناسب گوشی اندرویدی می باشد.

 تردمیل شیائومی

برنامه سون (7)

برنامه سون نیز در زمره بهترین برنامه ورزشی مناسب گوشی اندرویدی قرار می گیرد. برنامه سون (7) شامل مجموعه ای از تمرینات کوتاه است. تمرینات این اپلیکیشن را می توان خیلی سریع و در عرض تنها 7 دقیقه انجام داد، لذا با این اپلیکیشن دیگر دغدغه کمبود زمان برای انجام تمرینات ورزشی را نخواهید داشت. تمرینات اپلیکیشن سون نیاز به تجهیزات نداشته و کاربر در هر جایی می تواند این تمرینات را انجام دهد.

در اپلیکیشن سون کاربر سه فرصت خواهد داشت که اگر یک روز موفق به انجام تمرینات نشود، یکی از فرصت ها را از دست می دهد. اما از دست دادن هر سه فرصت باعث می شود تا فرایند تمرینات از ابتدا آغاز شود. سون نرم افزاری بسیار کاربردی و قدرتمند است که به صورت رایگان در اختیار سیستم های اندروید و IOS قرار گرفته است.

اپلیکیشن تمرین خانگی (Home Workout)

اپلیکیشن تمرین خانگی (Home Workout) را می توان به عنوان پردانلوترین برنامه ورزشی فروشگاه پلی استور دانست. میانگین نمره ای که کاربران به این اپلیکیشن داده اند، 4.9 از 5 است. پس بدون شک می توان گفت که با بهترین برنامه ورزشی مناسب گوشی اندرویدی روبه رو خواهیم بود.

در اپلیکیشن Home Workout تمرینات مختلفی که توسط ورزشکاران حرفه ای طراحی شده اند، وجود دارد و کاربر را برای داشتن تناسب اندام راهنمایی می کند. دانلود این نرم افزار برای سیستم های اندروید و IOS رایگان است. از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تمرینات متنوع
  • برنامه های تمرینی 7، 14 و 30 روزه
  • داشتن چالشهای متنوع جهت بالا بردن بازده ورزشی
  • اطلاع از موارد مختلفی چون چربی و وزن ایده آل
  • اطلاع از وضعیت جسمانی با وارد کردن وزن

برنامه Runkeeper

برنامه Runkeeper، برنامه ای بسیار پرطرفدار که هم اکنون دارای بیش از 50 میلیون کاربر می باشد. GPS تعبیه شده در این برنامه، می تواند تمامی مسیرها، فعالیت ها و سرعت حرکت کاربر را تشخیص داده و به ثبت برساند. لذا در این نرم افزار می توان بر دوندگی ها نظارت داشت و اهداف قابل اندازه گیری تعریف نمود و وضعیت خود را مورد بررسی قرار داد.

همچنین با کمک چالش های برنامه می توان جهت حفظ انگیزه برای انجام تمرینات استفاده کرد و نیز می توان در گروه های دوندگی مجازی عضو شد. این نرم افزار به صورت رایگان در دسترس است و رتبه ای که کاربران اندروید به برنامه Runkeeper داده اند، 4.4 می باشد.

برنامه کنترل کالری MyFitnessPal

معرفی بهترین برنامه های ورزشی مناسب گوشی اندرویدی 

برنامه کنترل کالری MyFitnessPal می تواند به انسجام رژیم غذایی تان کمک کند. این برنامه نرم افزاری بسیار مفید و جزو بهترین برنامه ورزشی مناسب گوشی اندرویدی است که به شما امکان می دهد تا روند تمریناتتان را دنبال و بررسی نمایید، تمرینات ورزشی روزانه را دریافت کنید و میزان کالری غذایتان را آنالیز نمایید.

این نرم افزار قابلیت همگام سازی با بیش از 50 نرم افزار و گجت را دارد و می تواند به مانند یک گامشمار عمل کند. این نرم افزار همچنین می تواند روند شنا کردن کاربر را نیز آنالیز کند. رتبه نصب این نرم افزار برای اندروید، 4.4 می باشد و نیز دانلود آن رایگان است.

برنامه چالش سی روزه (30Day Fitness at Home)

در برنامه چالش سی روزه (30Day Fitness at Home) با ویدئوهای آموزشی زیادی رو به رو خواهید شد که می توانید از آن ها برای انجام تمرینات استفاده نمایید. در این نرم افزار می توان چالش های 30 روزه را برای قسمت های مختلف بدن مثل باسن، شکم و نیز کل بدن انجام داد. در صورت همگام سازی برنامه چالش سی روزه (30Day Fitness at Home) با برنامه Apple Health، می توان اهداف فیتنسی و نتایج حاصله را به صورت خودکار نظارت نمود. همچنین امتیاز این برنامه 4.8 است.

از آنجا که داشتن تمرینات ورزشی برای سلامت بدن لازم است، لذا باید هر روزه زمانی را برای این تمرینات و رفتن به باشگاه در نظر گرفت. اما با وجود مشغله های فراوان، عده‌ی زیادی زمان رفتن به باشگاه ها را ندارند که در این صورت نرم افزارهای ورزشی بسیار کمک کننده خواهند بود. لذا با انتخاب بهترین برنامه ورزشی مناسب گوشی اندرویدی می توان علاوه بر داشتن تناسب اندام، بر سلامت بدن نیز نظارت کرد.

گمانه زنی در مورد تولید می بند ۷ شیائومی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *