اخبار شیائومی, خانه هوشمند

شیائومی دوباره در صدر لیست بهترین تولید کنندگان گجت های پوشیدنی قرار گرفت

 شیائومی در صدر بهترین تولید کنندگان گجت های پوشیدنی

شیائومی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان گجت های پوشیدنی با عرضه می بند ۲ در سال ۲۰۱۶، تا دو سال از محبوترین مچ بند های موجود در جهان بود و به لطف وجود این مچ بند در لیست محصولاتش، شیائومی به دومین برند معتبر تولید کننده گجت های پوشیدنی بدل شد. این کمپانی چینی در یک چهارم اول و دوم سال ۲۰۱۸ رتبه دوم خود را زیر سایه شرکت اپل حفظ کرد و در یک چهارم سوم یا Q3 در سال ۲۰۱۸، به عنوان بهترین تولید کننده گجت های پوشیدنی و مچ بند های سلامتی شناخته شد.

آمار فروش جهانی مچ بند های سلامتی

آمار فروش جهانی مچ بند های سلامتی در یک چهارم پایانی سال ۲۰۱۸ بعد از ۳ ماه انتظار بالاخره منتشر شد و طبق لیست اعلام شده، شیائومی موفق به کسب دوباره رتبه اول شده و نامش در صدر این لیست می درخشد! این کمپانی در یک چهارم پایانی سال یا همان Q4 22.69 میلیون واحد را به فروش رسانده و موفق شده تا با افزایش ۳۰٫۴ درصدی، برای بار دوم بالاتر از شرکت اپل قرار گیرد.

شیائومی با ۵٫۳۲۸ واحد فروش، در لیست بهترین کمپانی های فعال در بازار چین و در رقابت با شرکت هایی مثل هواوی، اپل، BBK و Music، رتبه اول را کسب کرده. در این لیست بعد از شیائومی، هواوی با ۴٫۳۸۸ واحد و اپل با ۲٫۲۹۴ واحد فروش در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.

کمپانی شیائومی که تا به حال سه نسخه از مچ بند های سلامتی خود را با نام های می بند، می بند ۲ و می بند ۳ روانه بازار کرده، حالا بر روی چهارمین وژن از سری می بند تمرکز کرده که احتمال دارد در ژوئن سال ۲۰۱۹ عرضه گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *