اخبار شیائومی, گوشی شیائومی

تولید گوشی هوشمند Redmi Snapdragon 855 در آینده

Lu Weibing: ” هیچ مشکلی برای تولید گوشی هوشمند Redmi Snapdragon 855 در آینده نخواهیم داشت و در صورت نیاز به تعدادی معدود آن را تولید خواهیم کرد. ”

یکی از مشکلات گوشی های پر طرفدار، موجودی آن ها در انبار و در اصل سهام آن ها می باشد. گوشی هوشمند Redmi Snapdragon 855 نیز از این قائده مستثنی نیست. این تلفن هوشمند به دلیل قیمت ارزان و کیفیت قابل قبولی که دارد مورد توجه عده بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است.

با این وجود چه تعداد از مردم می توانند این گوشی را تهیه کنند؟ آیا به تعداد مصرف کننندگان در انبار گوشی هوشمند وجود دارد؟ یا تنها به تعداد محدودی از آن ها خواهد رسید. برای خواندن ادامه این خبر با سایت شیائومی سیتی همراه باشید.

ردمی اسنپ دراگون ۸۵۵

به دلیل استقبال زیاد از گوشی هوشمند  Redmi Snapdragon 855 تولید شده توسط شرکت چینی شیائومی، نگرانی ها جهت اتمام موجودی این محصول در انبارها وجود دارند. با این حال امروز Lu Weibing مدیر کل  رد می ، در پاسخ به عده ای که راجع به کمبود این محصول نگران بودند پاسخ داد: ” هیچ مشکلی برای تولید گوشی هوشمند Redmi Snapdragon 855 در آینده نخواهیم داشت و در صورت نیاز به تعدادی معدود آن را تولید خواهیم کرد. ”

در کنفرانس  Redmi Note 7 Pro، اعلام کرد که شیائومی در حال آماده سازی مقدار زیادی سهام است، و دیگر نیازی نیست مصرف کنندگان نگران کمبود موجودی محصولات دلخواه خود در انبار ها باشند.

به همین دلیل رسانه ها و طرفداران redmi در این کنفرانس حضور داشتند و در آخر طبق گفته مدیر عامل این شرکت دیگر یازی به نگرانی راجع به سهام این شرکت نیست.

همچنین Lu Weibing خاطر نشان کرد که redmi دارای دوربینی بسیار قدرتمند و عمر باتری زیادی می باشد. با وجود این که جزئیات بیشتری ذکر نشده اما انتظار می رود، این محصول دارای سنسوری ۴۸ MP و باتری با قدرت کمتر از ۴۰۰۰ میلی آمپر بر ساعت می باشد.

در پایان با توجه به نکات گفته شده انتظار می رود، شیائومی دیگر مشکلی در بخش انبار خود نداشته و یا حداقل دیگر نگرانی کمبود سهام خود را نخواهد داشت.

ممنون از شما که تا پایان این خبر با فروشگاه شیائومی سیتی همراه بودید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *