اخبار شیائومی, گوشی شیائومی

شیائومی به تازگی اطلاعاتی در ارتباط با اپدیت سیستم عامل Android Pie را منتشر کرده است

سیستم عامل بخش مهمی از هر گوشی هوشمند است دانستن این که یک شرکت با انتشار نسخه آپدیت جدید به رفع ایرادات و اضافه کردن ویژگی های جدید به گوشی هوشمند  می پردازد حس اطمینان خاطری را به کاربران منتقل می کند .

با این حال تعداد روز افزون گوشی های هوشمند به روز رسانی نرم افزارها به آخرین نسخه را به دلیل زمان گیر بودن برای سازندگان سخت تر کرده است . از این رو شرکت ها بیشتر زمان خودرا بر روی به روز رسانی نرم افزار  گوشیهای موبایل جدید تر خود می گذارند .

مانند شرکت شیائومی که به تازگی Android Pie 9 و android Oreo 8 را  منتشر کرده است در این جا لیستی از گوشی های هوشمند شیائومی که نسخه به روز رسانی Android pie 9 را دریافت خواهند کرد قرار داده شده است .

Xiaomi Mi Mix 2s / Xiaomi Mi8/ Xiaomi Mi8 explorer edition/Mi8 pro /Mi8 Se /MiMax 3

شیائومی به تازگی در حال بررسی نرم افزارهایی برروی گوشی های MiMax 2s , Mi8, Mi8 explorer هستند این گوشی ها همچنین در برخی از نقاط چین آپدیت را دریافت خواهند کرد .

گوشی هایی که Android8 Oreo را دریافت می کنند شامل : Redmi 5A / Redmi5/ Redmi 5plus/Mi 5x

شرکت شیائومی همچنین به تازگی لیستی از گوشی هایی راکه Adroid Oreo را دریافت کرده اند منتشر کرده  که شامل Mi note3  , MiMix , MiMix 2 , Mi5, Mi5s, Mi5s plus ,Mi6,Mi note 2  است .

علاوه بر این اگر شما گوشی هوشمندی داشته باشید که مانند Mi A2از سیستم عامل Android one پشتیبانی می کند آخرین به روز رسانی ها را زودتر از سایر گوشی ها دریافت خواهید کرد .

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *