اخبار شیائومی, سلامتی و تندرستی

دمبل های هوشمند شیائومی،ورزش و سرگرمی در کنار هم!

ورزش معمولا برای همه افراد اهمیتی ندارد، اما شیائومی  ایده جالبی را بیان کرده است که ورزش برای همه ی اقشار می تواند سرگرم کننده باشد. بنابراین آماده یک محصول با یک سیستم خاص باشید که با آن می توانید سرگرم کننده ترین ورزش ها را انجام دهید.این محصول برای کسانی که زمان کمتری دارند یا تمایل کمی به انجام تمرینات دارند،نیز مناسب است.با استفاده از این دمبل ها،می توانید با روزی ۱۰ دقیقه ورزش کردن، نتیجه ی مناسبی بگیرید.

دیگر با دمبل های سنتی خود خداحافظی کنید!شیائومی تصور سنتی ما به دمبل ها را تغییر می دهد. این محصول در واقع دمبل هایی هوشمندند که دارای یک صفحه نمایش LED و یک سنسور اندازه گیری حرکات هستند .این دمبل ها در ابعاد کوچکی طراحی شده اند که می توانید در همه جا آن ها را همراه خود داشته باشید.با توجه به وزن کم دمبل ها، آنها برای آموزش های ویژه ایروبیک و هوازی بسیار مناسب می باشند.این دمبل های هوشمند به برنامه Move It متصل می شوند که کار کردن با ان بسیار آسان است.

باتری این محصول ۱۸۰ میلی آمپر است و یک رابط USB برای شارژ شدن نیز همراه آن می باشد که تنها در صورت ۳۰ دقیقه شارژ شدن دستگاه می توانید تا ۳۰۰ دقیقه تمرین بی وقفه با آن انجام دهید. علاوه بر این،در سه وزن مختلف ارائه می شود که عبارتند از: ۰٫۵Kg، ۰٫۷۵Kg و ۱Kg.
برنامه مخصوص این دمبل ها برای تلفن های هوشمند و تبلت ها قابل اجرا شدن است و دارای حداقل ۳۰ حالت اجرایی متفاوت است. اما جالب تر اینجاست که در ابتدای استفاده از این دمبل ها،  همه ویژگی های ان در برنامه قابل استفاده نیست و کاربر باید با استفاده و تمرین مکرر با این دمبل ها،تجربه و امتیاز جمع  کند و با چالش های جدید روبرو شود.
با نوآوری از حالت های مختلف و بازی های موبایلی،شیائومی سلامت جسمانی شما را تضمین می کند. کاربران پیشرفته می توانند از طریق انواع مختلف بازی های مخصوص این دمبل ها،مانند بازی جدید Kickboxing عضلات خود را  ورزیده تر کنند. بدون شک،هیجان انگیز است که بطور همزمان هم تفریح و سرگرمی خود را داشته باشیم و هم آمادگی جسمانی خود را افزایش می دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *