اخبار شیائومی, گوشی شیائومی

شیائومی رام های آزمایشی گلوبال را پس از این ماه متوقف می کند

شیائومی رام های آزمایشی گلوبال را پس از این ماه متوقف می کند

شیائومی قصد دارد از ماه جولای، آپدیت های ماهانه بتا معرف به Global Beta را از انواع بروزرسانی های موجود حذف کند.
این نوع از آپدیت ها که حل مشکلات در نسخه های قبل، اضافه شدن ویژگی های جدید و همچنین به اجرایی در آمدن آن ها در نسخه های پایدار (Stable) را شامل میشود، کمک شایانی به این برند برای کنترل و عیب یابی رابط کاربری میلیونی خود کرده است.
همین امر میتواند باعث شود تا شیائومی یک قدم به سیستم عامل اختصاصی خود نزدیک شود.
برند شیائومی، نه تنها در آسیا و چین، بلکه در اروپا نیز بسیار شناخته شده و مشهور است و قصد دارد این نوع از آپدیت ها و بروزرسانی ها را کاهش داده و به بروزرسانی های پایدار (Stable) روی بیاورد.

همچنین بر اساس اخبار بدست آمده در انجمن شیائومی، شیائومی قصد دارد تا با استفاده از پروتکل های رو به رشد، از دستگاه ها و بازارهای جدیدتر، برای ارائه تجربه ای واقعی از نوع پایدار (Stable)  تمرکز کند که همین امر کمک می کند تا رابط کاربری MIUI کامل تر شود و به یک سیستم عامل مانند اندروید شبیه تر شود.
بر این اساس همچنین به نظر میرسد که شیائومی،قصد دارد بیشتر بروزرسانی هایی با جنبه ی پایدار و بی نقص ارائه کند تا بدون هیچ حرف و حدیثی، MIUI را جهانی تر و بهتر از قبل به سایر قاره ها روانه کند.
امید است که این تصمیم شیائومی، در روند بروزرسانی برای نسخه ی جدید رابط کاربری MIUI (نسخه ۱۱) تسریع به وجود آورده و همچنین شاهد بروزرسانی گوشی های هوشمند این برند به اندروید Q باشیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *