اخبار شیائومی, سبک زندگی

شیائومی ماسک ضد آلودگی خود را با نام Mi AirPOP به بازار عرضه کرد.

ماسک ضد آلودگی شیائومی با نام Mi Airpop

در سومین روز از ژانویه ۲۰۱۹ شیائومی ماسک ضد آلودگی خود را با ۹۹ درصد محافظت PM2.5 و ۴ لایه فیلتر به بازار عرضه کرد. شاخص PM2.5 به این معناست که این ماسک طراحی شده تا از ورود ذرات و آلودگی هایی با قطر ۲٫۵ میکرومتر یا کمتر جلوگیری کند. ۴ لایه فیلتر پیشرفته بکار رفته در این ماسک موجب می شود تا کاربرانی که در شهر های بزرگ با هوای آلوده سکونت می کنند، دیگر نگرانی بابت خروج از خانه نداشته باشند و با استفاده از این ماسک، با خیالی آسوده از خانه برای انجام فعالیت های روزانه خود خارج شوند. این چهار لایه فیلتر، شما را از آلودگی ها، مه فصلی، طوفان گرد و غبار، ویروس های سرماخوردگی و آنفلوآنزا، گرده های آلرژی زا، دود و سایر آلاینده ها مصون می دارد. در طراحی سه بعدی این ماسک از مواد غیر بافته شده و میکرو فیلتراسیون استفاده شده که این ویژگی موجب می گردد تا محصول تا حد امکان نرم و سبک باشد.

 

 

ماسک ضد آلودگی شیائومی مدل Mi AirPOP دارای یک دریچه تنفسی بزرگ گرداب مانند می باشد که در عین جلوگیری از ورود انواع آلودگی به مجرای تنفسی، هوای گرم و بخار را نیز به سرعت تخلیه می کند. بنابراین با این مدل از طراحی، افراد عینکی دیگر حین استفاده از ماسک با مشکل بخار گرفتگی عینک رو به رو نخواهند شد. تکنولوژی  ۳D Soft Fit Spongeاستفاده شده در این ماسک موجب گردیده تا بدون وارد شدن هر گونه فشار به صورت و استخوان ها، ماسک به راحتی فرم بینی را به خود بگیرد و در عین حال به سادگی نیز از روی صورت سر نخورد و با شکل انحنا دار خود در لبه ها، فضای بین گونه ها و بینی را نیز پوشش دهد.

هر کدام از این ماسک ها تا ۱۵ ساعت قابلیت استفاده داشته و بنابراین دو بسته از آن برای مصرف روزانه، به مدت یک ماه کارایی دارند. شیائومی برای این محصول جدید خود قیمت ۳٫۵۴ دلار را در نظر گرفته.

در مورد سایر ماسک های ضد آلودگی شیائومی بخوانید کلیک کنید 
در مورد سایر ماسک های ضد آلودگی شیائومی بخوانیدکلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *