نقد و بررسی شیائومی

احتمال همکاری شیائومی با خودروسازی baic

بررسی احتمال همکاری شیائومی با خودروسازی baic

همکاری شیائومی با خودروسازی baic

این روز‌ها شرکت‌های بزرگ تولید و عرضه لوازم برقی و الکترونیکی برای گسترش بازار خود و تنوع در محصولات دست به تولید لوازم جدید و منحصر به فردی می‌زنند تا از این طریق مانع از تک محصولی شدن و یا به رکود رفتن شوند. برند مطرح شیائومی که کارش را با تولید اسمارت فون‌های ارزان قیمت آغاز کرد، اکنون قصد دارد تا با ورود به عرصه خودروسازی برقی، بازار خود را متحول کند. برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید تا احتمال همکاری شیائومی با خودروسازی برقی baic را بررسی کنیم.

شهر پکن در چین یکی از پر تقاضا‌ترین شهر‌ها از نظر درخواست مجوc برای تولید خودرو است. شرکت‌های بسیار زیادی برای دریافت چنین مجوزی تلاش می‌کند و از آن طرف دولت چین با سخت‌گیری بیشتری مجوز صادر می‌کند.

این شرکت‌ها برای گرفتن مجوز باید بتوانند طی مدارکی توانمندی مالی و فناوری خود را برای تولید خودرو برقی ثابت کنند. این قوانین سخت برای مجوز به جهت جلوگیری از سرمایه گذاری بیش از حد و فرار مالیاتی است.

خرید کابل شارژ و آداپتور شیائومی

برند شیائومی که قصد داشت تولید ماشین‌های برقی خودش را آغاز کند، با چنین قوانین سفت و سختی مواجه شد. این مشکل ظاهرا فقط بر سر راه شیائومی نیست و بسیاری از استارتاپ‌ها نیز برای گرفتن مجوز دچار چنین مشکلی شدند و دولت قصد همکاری آسان با آن‌ها را ندارد. به همین دلیل شیائومی نتوانست فرایند تولید خودرو را شروع کند.

بهترین راه حلی که جلوی راه این برند قرار گرفت، ایجاد همکاری با یک شرکت دیگر در چین است که مجوز دارد و دیگر زمانی را از دست نمی‌دهد. به همین جهت آنطور که شنیده می‌شود شیائومی سراغ همکاری با شرکت خودرو سازی baic رفته تا بتواند خودرو‌های برقی خود را هرچه زودتر تولید کند.

بر اساس شنیده‌ها، شیائومی قصد دارد این خودرو‌ها را در سال 2024 به تولید انبوه برساند و برای اینکار نیاز کامل به همکاری شرکت baic دارد.

هنوز نتیجه کامل مذاکرات بین شیائومی و شرکت خودروسازی baic مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتری از این همکاری احتمالی ماند؛ اما ظاهرا چیزی نمی‌تواند جلو شیائومی را برای تولید خودرو‌های تا سال 2024 بگیرد.

بک آپ گوشی شیائومی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *