اخبار شیائومی, سبک زندگی

عرضه رسمی چمدان جدید شیائومی مدل ۹۰fun با سنسور اثر انگشت به بازار

چمدان جدید شیائومی

عرضه رسمی چمدان جدید شیائومی مدل ۹۰fun با سنسور اثر انگشت به بازار

 

در روز ۲۲ آگوست/۳۱ مرداد بود که چمدان جدید ۹۰fun شیائومی با قابلیت پشتیبانی از شناسایی اثر انگشت و قیمت ۱۴۷ دلار رونمایی شد. البته این اولین چمدان شیائومی نیست. قبلا نیز شیائومی ، چمدان هایی را با ویژگی های مختلف به بازار عرضه کرده که از طریق شیائومی سیتی قابل خریداری می باشد. اگرچه این چمدان جدید شیائومی بگونه ای طراحی شده که از نظر ایمنی زبانزد و گل سرسبد دیگر چمدان های تولید شده توسط این برند بزرگ باشد.

 

عملکرد امنیتی جدید و فوق العاده

 چمدان جدید شیائومی

این چمدان جدید شیائومی توسط زیر برند Runmi شیائومی تولید شده است. چمدان جدید ۹۰fun شیائومی از نظر امنیتی با چمدان های دیگر از لحاظ متد باز و بسته شدن متفاوت بوده و با اثر انگشت صاحب چمدان باز می شود. فناوری سنسور انگشت این چمدان شیائومی توسط شرکت سوئدی FPC فراهم شده است. این چمدان از گزینه های قفل سفارشی برخوردار است که از طریق ساختار اتصال تک دکمه ای و یک روش شناسایی زیست سنجشی و بیومتریک فراهم می شود. شما می توانید به سرعت و از طریق فشار انگشت، چمدان را باز کنید که بسیار سریع تر از روش های سنتی خواهد بود.

چمدان جدید شیائومی با سنسور اثر انگشت از قابلیت ذخیره ۵ اثر انگشت همزمان را دارد. منبع تغذیه این چمدان جدید شیائومی ، ۲ عدد باتری AA است که قادر به ذخیره نیرو تا ۶ ماه است. همچنین در صورت اتمام نیرو، قابلیت شارژ مجدد از طریق درگاه USB نیز امکان پذیر می باشد.

 

ویژگی های ظاهری چمدان جدید شیائومی

 چمدان جدید شیائومی

از لحاظ ظاهری باید گفت این چمدان جدید شیائومی دارای یک طراحی ساده اسکاندیناویایی با خطوط ساده و صاف است که در سه رنگ سبز، مشکی و زرد موجود و در دسترس می باشد. در ساخت این چمدان جدید شیائومی از پلی کربنات Bayer Makrolon، سه لایه روکش ساختاری ضد فشار کامپوزیت و ۶ سری قاب آلومینیومی عریض استفاده شده که سبب سختی، استحکام و طول عمر بالای این چمدان شیائومی گردیده است.

چمدان جدید شیائومی

شیائومی در هنگام ساخت این چمدان به فکر افرادی که در هنگام مسافرت، علاقه ای به حمل چمدان های بزرگ ندارند نیز بوده است. اندازه چمدان جدید شیائومی تنها ۵۱ سانتیمتر است. این چمدان، دارای محفظه مناسبی جهت حمل لوازم جانبی و البسه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *