نقد و بررسی شیائومی, خانه هوشمند

زندگی در خانه‌ای هوشمند با شیائومی

زندگی در خانه‌ای هوشمند با شیائومی

 

بهترین دستگاه‌های خانگی هوشمند شیائومی‌ که می‌توانید خریداری کنید.

در پایان سال گذشته،شیائومی‌اعلام کرد که فناوری خانه هوشمند خود را به کشور‌های غربی میبرد. همچنین شیائومی‌اعلام کرد که سه دستگاه آن، در فروشگاه‌های بین المللی به فروش خواهد رسید. این سه دستگاه عبارتند از: mi به علاوه لامپ، لامپ هوشمند ال ای دی، اmi و فیش هوشمند mi.

درحال حاضر این دستگاه‌ها و متعلقات جدید، در فروشگاه آمازون و در بخش خصوص شیائومی‌ در دسترس است. واضح است که شیائومی‌ قصد دارد حرف اول را در حوزه خانه هوشمند، در خارج از مرزهای چین بزند. علاوه برآن، گوگل در مراسم بزرگ خود که در ماه اکتبر برگزار می‌شود، به شیائومی‌فرصت خودنمایی بیشتر می‌دهد.

با این حال، نباید این طور تصور کنید که شیائومی‌در مهمانی خانه هوشمند یک تازه وارد است. مطلقا اینطور نیست. در چین کوهی از گجت‌های ارتباطی مخصوص شیائومی‌به فروش می‌رسد. به معنای واقعی کلمه یک کوه! بیش از ۲۰ دوربین مداربسته، ۵ مدل یخچال هوشمند، ۴ اسپیکر هوشمند، دو دستگاه ماشین لباسشویی مرتبط، ۵ عدد ربات جاروبرقی و… اکنون موضوع دستتان آمد!

شیائومی و برند های مطرح جهان

شیائومی‌ با برند‌های مطرح در جهان غرب، در یک گروه قرار می‌گیرد. به عنوان مثال فیلیپس و‌هانی ول_که برند مشترک دستگاه‌های خانگی هوشمند را می‌سازند_ در حال حاضر، یک اسپیکر هوشمند  در دستور کار قرار دارد.

اکنون باید به چند مورد توجه کنید. اغلب دستورالعمل دستگاه که در جعبه قرار دارد، به زبان چینی نوشته شده است. می‌بایست با کمک اپلیکیشن ام آی، قطعا ت را آنگونه که باید سر هم بندی کنید. قطعا این فرایندی زمان‌بر است اما می‌توانید در مصرف پول خود صرفه جویی کنید.  همواره بر کیفیت محصولات شیائومی‌افزوده می‌شود و قیمت دستگاه‌ها، با وجود عملکرد بسیار خوب آن‌ها، درمقایسه با رقبای پرآوازه خود، کمتر از نصف می‌باشد.

اپلیکیشن خانگی mi شیائومی‌

اپلیکیشن خانگی mi، مانند حیوانی عجیب غریب و نادر است! زمانی که وارد اپلیکیشن می‌شوید،باید منطقه زندگی خود را انتخاب کنید و آنچه در این قسمت انتخاب می‌کنید،حقیقتا بر دستگاه مورد نظر شما تاثیرگذار است.

اگر در این قسمت گزینه “سرزمین چین” را انتخاب کنید، هر دستگاهی که خریداری می‌کنید، به هنگام اضافه کردن دستگاه دیگر، می‌بایست برای انتخاب در دسترس باشد. می‌توانید ریسک نکنید و گزینه “اروپا” یا  “ایالات متحده” را انتخاب کنید و کاملا مطمئن باشید که زبان انگلیسی برایتان انتخاب می‌شود اما این احتمال نیز وجود دارد که دستگاه شیائومی‌موردنظر خود را که به تازگی وارد بازار شده است، از میان لیست منتخب، به سختی پیدا کنید.

اگر به نصیحت ما عمل کرده و گزینه “سرزمین چین” را انتخاب کنید، ممکن است با یک منوی عجیب غریب که به زبان چینی نوشته شده است رو به رو شوید، اما به طور کلی به مشکلات زیادی برنخواهید خورد.

مانند هر اکوسیستم یک خانه هوشمند، اپلیکیشن به شما این امکان را می‌دهد که قواعد و روال کار خود را تعیین کنید. گرچه اجبار کارمندان به کار در خارج از محیط ام آی، اغلب با دشواری‌هایی همراه است. بسیارخب، تعریف و تمجید کافی است! بیایید به موضوع اصلی بپردازیم. در اینجا، گزیده ای از بهترین دستگاه‌های خانگی هوشمند را برای خرید معرفی کرده ایم:

بهترین دستگاه‌های خانگی هوشمند شیائومی‌زندگی در خانه هوشمند شیائومی

دوربین مداربسته خانگی mi شیائومی

 

این دوربین ورژنی از دوربین‌های خانگی ام آی است که برای غربی‌ها در دسترس می‌باشد.ورژن‌های تخصصی‌تری نیز برای فروش وجود دارند، اما اگر به دنبال راحتی و معامله ای مقرون به صرفه هستید، سراغ سایر گزینه‌ها، به جز همین دوربین مداربسته که زیر ۳۵ پوند قیمت دارد ،نروید.

ضبط فول اچ دی، لنز زاویه ای الترا واید ۱۳۰ درجه، دامنه مادون قرمز ده متری، دید در شب، شناسایی هوشمند و ارتباط صوتی دوطرفه.این محصول حقیقتا بیش از مبلغی که برای آن می‌پردازید،ارزش دارد.زندگی در خانه هوشمند شیائومی

لامپ ال ای دی، وای فای، یی لایت

 

محصول فیلیپس و،رقیب شیائومی، در همکاری با یک تکنولوژی، به طور رسمی‌در خارج از چین در دسترس بوده و به قیمت ۲۷ تا ۲۶ یورو در انبار موجود است.

این لامپ‌ها با دامنه درجه حرارت رنگ از ۱۷۰۰ کی تا ۶۵۰۰ کی، مانند لیفکس_به حبابی جداگانه احتیاج ندارند و می‌توان آنها را با کمک الکسا و دستیار گوگل کنترل کرد. به منظور کنترل کردن، اپلیکیشن اختصاصی یی لایت وجود دارد .گرچه آنها در اپلیکیشن خانگی ام آی نیز موجودند.

در مراسم ام دبلیو سی که در سال ۲۰۱۹ برگزار شد، شیائومی‌ورژن جدیدی از این لامپ‌ها را به همراه ام آی به نمایش گذاشت. این محصولات سال بعد نیز به فروش خواهند رفت.

 

 خانه هوشمند MI، شیائومی‌

 

شما به منظور کنترل آرایه‌های وسیع سنسور‌های خانگی هوشمند شیائومی‌به این حباب احتیاج دارید.این حباب مستقیماً به داخل شبکه متصل می‌شود (برای این کار به یک آداپتور احتیاج دارید) و نیازی به اتصال از طریق اینترنت نیست. بنابراین یک حباب هوشمند بی دردسر محسوب می‌شود.

همچنین می‌توان آن را به عنوان رادیو، آلارم، اسپیکر، هشدار زنگ در و نور شب استفاده کرد. اما تنها در صورتی که بتوانید دستورالعمل نوشته شده به زبان چینی را بخوانید، می‌توانید از این امکانات استفاده کنید.دستورالعمل اولیه برای زندگی در خانه هوشمند شیائومی‌

جاروبرقی هوشمند روبوراک s۵۰ شیائومی

 

روبوراک s۵۰ شیائومی، جاروبرقی مورد علاقه ماست. طراح آن فوق العاده بوده و مقرون به صرفه می‌باشد، که این دو ویژگی همواره ترکیبی ایده آل به شمار می‌آید. این جا رو برقی همچنین سرعت بالایی داشته و از عملکرد پاکسازی فوق العاده ای برخوردار است. چهار حالت پاکسازی وجود دارد: از کم تا حداکثر. واقعاً ارزش این دستگاه بیش از مبلغی است که برای آن می‌پردازید. همه این موارد در اپلیکیشن خانگی ام آی شیائومی‌وجود دارد.

 

سوئیچ بلوتوث هوشمند شیائومی‌

چنانچه شما از چند فناوری خانه هوشمند شیائومی‌استفاده می‌کنید و کار با اپلیکیشن از نظر شما دشوار است، می‌توانید این فرآیند را از طریق این دکمه هوشمند آسان‌تر کنید.

این دکمه زیگ بی، از مهارت‌های چندگانه برخی از رقبای گران قیمت خود برخوردار نیست، اما کنترل یک ضربه ای را برای لامپ‌ها، سوئیچ‌ها و فیش‌هایتان فراهم می‌کند. زندگی در خانه هوشمند شیائومی

ردیاب آلارم آتش، میجیا‌هانی ول، شیائومی

 

یکی از ارزانترین هشدارهای دود که در حال حاضر موجود است. با این حال برند‌هانی ول به شما ضمانت کیفیت می‌دهد.

مشخصا، وظیفه این آلارم، شناسایی دود و به صدا درآوردن زنگ هشدار است. این آلارم بر روی دستگاه تعبیه شده است، درست مانند هر آلارم دود دیگری_ اما زمانی که این آلارم با اپلیکیشن همراه شود، به آلارمی‌هوشمند تبدیل می‌شود. می‌توانید هشدارها را از طریق گوشی همراه خود بررسی کرده و از این طریق، از سلامت محیط اطمینان یابید.

 

لامپ  هوشمند،میجیا فیلیپس 

 

همکاری دوم شیائومی‌با فیلیپس، منجر به تولید لامپ ۲ ، با ظاهری جذاب و مدرن شده است که هم متحرک بوده و هم از طریق تلفن هوشمند کنترل می‌شود.

این لامپ، یک سنسور درونی دارد و از الگوریتم تنظیم نور استفاده می‌کند، بنابراین زمانی که هوا تاریک می‌شود، به طور خودکار حالت نور شب  هوشمند فعال می‌شود. اما متاسفانه این ویژگی در اپلیکیشن هو نشان داده نمی‌شود.

 

تهویه هوای Mi شیائومی

 

دستگاه تهویه هوای شیائومی، بی آنکه سر و صدایی داشته باشد، در فضاهایی تا وسعت ۶۰ مترمربع کارایی دارد. نمایشگر اُ ال ای دی، کیفیت هوای کنونی را نشان می‌دهد. شیائومی‌همچنین مقیاس تجمع ۲.۵ پی ام را برای ذرات معلق در هوا و نیز دما و رطوبت را نشان می‌دهد.

این دستگاه تهویه هوا، دارای یک فیلتر ۳ لایه و ۳۶۰ درجه همراه با یک پیش فیلتر پی ای تی، فیلتر ای پی اِی و یک فیلتر کربن فعال است. سازندگان می‌گویند که این دستگاه قادر است  ۵۰۰ متر مربع را در یک ساعت پاکسازی کند. این دستگاه همچنین دارای سنسور ذرات لیزری است که می‌تواند ذراتی به قطر سه دهم میکرون را شناسایی کند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *