اخبار شیائومی, صوتی و تصویری

شیائومی از محبوبترین برند های تولید کننده تلویزیون در سال ۲۰۱۹

شیائومی از محبوبترین برند های تولید کننده تلویزیون در سال ۲۰۱۹

 

بعد از اولین تجربه های موفقی که کمپانی های چینی در سال ۲۰۱۸ با آمار فروش خود در حوزه تلویزیون های هوشمند کسب کردند، شیائومی همچنان در سال ۲۰۱۹ در حال افزایش رشد صعودی آمار فروش خود در بازار تلویزیون های هوشمند می باشد. طبق گزارشات موجود، در ۶ هفته اول سال میلادی جاری، شیائومی موفق شده تا در لیست ۱۰ برند برتر این حوزه قرار گیرد. در این لیست، تلویزیون های شیائومی در ابعاد ۳۲ تا ۶۵ اینچ به چشم می خورند. ۸ رتبه از ۱۰ رتبه اول این لیست به تلویزیون های هوشمند شیائومی اختصاص یافته و این آماری حیرت آور به حساب می آید.

یکی از بارزترین ویژگی های تلویزیون های تولید شده توسط شیائومی، وجود دستیار صوتی ویژه آن است که به نام Xiaoai شناخته شده و کاربر با استفاده از آن قادر خواهد بود تا بیشترین کنترل ممکن را تنها از طریق صحبت با این دستیار صوتی داشته باشد. این امکان که فعلاً تنها برای کاربران چینی قابل استفاده می باشد، موجب شده تا بیشترین استقبال از تلویزیون های شیائومی، در همین کشور رخ دهد.

آمار منتشر شده

طبق آمار منتشر شده توسط Sigmaintell، شیائومی در لیست تولید کنندگان بین المللی قرار گرفته که در سال ۲۰۱۸ تلویزیون های خود را به نقاط مختلف جهان صادر نموده اند. داده ها نشان می دهند که شیائومی حدود ۸٫۹۳ واحد را به طور عمومی ارسال نموده و از این میان ارسال ۷٫۵۶ میلیون واحد در کشور چین صورت گرفته و این کمپانی در این زمینه رشد ۱۸۰ درصدی نسبت به سال گذشته داشته و نرخ کلی فروش آن نیز به ۲۲۹ درصد افزایش یافته که این آمار، شیائومی را به برندی با بالاترین سرعت رشد در جهان بدل کرده.

شیائومی علاوه بر آمار نجومی که در بازار های آنلاین به خود اختصاص داده، در حال بهبود عملکرد خود در بازار های آفلاین می باشد و این مسئله را به عنوان هدف خود در زمینه تولید و ساخت تلویزیون های هوشمند در سال جاری یعنی ۲۰۱۹ میلادی تلقی می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *