اخبار شیائومی

شیائومی از دو محصول جدید کمپینگ خبر می دهد!

شیائومی یک شرکت چینی است که با موفقیت در تمامی بخش ها، محصولات خود را توسعه می دهد و همچنین در محصولات مرتبط با گردشگران و مسافران دو محصول جدید را برای کمپینگ ایجاد نموده است که می توانند در طبیعت براحتی استفاده شوند.اولین محصول کیسه خواب شیائومی است و دیگری ، تخت قابل حمل دستگیره دار.

 

 

هر دو محصول از موادی با کیفیت بالا ساخته شده اند تا آنها را بسیار با دوام نگه دارد، آنها طراحی شده اند تا به اندازه ای که ممکن است راحت تر و قابل حمل تر باشند تا شما بتوانید هر جا که می خواهید آن ها را با خود حمل کنید و کمپ بزنید.

از میان دو محصول جدید که توسط کمپانی بزرگ چینی شیائومی برای کمپینگ تولید شده است،تخت قابل حمل دستگیره دار یا Xiaomi GOCAMP، روشی مناسب برای خوابیدن در لحظات کمپینگ است.
یک تخت سبک با پایه های طراحی شده در سبک کابینت، که باعث می شود قسمتی که سر بر روی ان قرار میگیرد کمی بالا بیاید تا بتواند سر را به روش ارگونومیک نگه دارد که خود نقش یک بالشت رو ایفا می کند.
برای راحتی حمل آن،این تخت قابل جمع شدن است تا کوچکترین فضای ممکن را اشغال کند.
یکی دیگر از مزایای این محصول این است که سنگین نیست، وزن آن تنها ۷ کیلوگرم است و می تواند مجموع وزن ۱۰۰ کیلوگرم را پشتیبانی کند. بدون شک مقاومت آن چشمگیر است.

اگر شما معتقدید که شیائومی پس از راه اندازی چادر کمپینگ خود،به دیگر نیازهای طبیعت گردان توجه ای ندارد،سخت در اشتباه هستید.چرا که در حال حاضر یک کیسه خواب تولید شده که به عمده نیازهای کاربر پاسخ می دهد.

 

 

این کیسه خواب ساخته شده از الیاف مصنوعی است که داخل پوشش ان با پنبه پر شده است،که متناسب با تغییرات درجه حرارت است و همچنین ضد آب است.این کیسه خواب شیائومی  را می توان در قالب یک سیلندر ذخیره کرد که تنها ۳۳ سانتیمتر در ۱۴ سانتی متر اندازه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *