اخبار شیائومی, خانه هوشمند

ماشین لباسشویی مجهز به خشک کن میجیا تنها در ۳ دقیقه به فروش رسید

ماشین لباسشویی مجهز به خشک کن میجیا

جمعه، ۱۸ ام ماه ژانویه، ماشین لباسشویی شیائومی برای بار دوم با قیمت ۲۹۵ دلار و همانند اولین عرضه این محصول، در ۲ دقیقه و ۴۱ ثانیه به فروش کامل رسید. مدیر محصول شیائومی، لی مینگ، اعلام کرد که کمپانی در طول این  مدت مشغول افزایش و بهبود قابلیت ها و ظرفیت این محصول بوده، چرا که این ماشین لباسشویی بیش از آن چه شیائومی انتظار داشته به محبوبیت رسیده.

طبق اطلاعات اعلام شده، این ماشین لباسشویی میجیا که به خشک کن نیز مجهز می باشد، دارای ظرفیت شستشوی A+ بوده که بالاترین استاندارد موجود در چین به حساب می آید. این ماشین لباسشویی روند شستشو با دست را کاملاً شبیه سازی کرده و با تراکم و لرزش هایی که با بالاترین شدت و فرکانس بر لباس ها وارد می آورد به شاخص نسبت شستشوی ۱٫۱۱ و به عبارتی به سطح A+ دست پیدا کرده است. این ماشین به موتور پیشرو در صنعت، یعنی BLDC مجهز شده که دارای فرکانسی متغیر بوده و ریتم شستشویی دقیق، پایدار و کارآمد را برای این ماشین لباسشویی تضمین می کند و در عین حال به صرفه جویی در انرژی نیز کمک کرده و فعالیتی تماماً در سکوت را به کاربران این محصول ضمانت می دهد. ماکسیسمم سرعت خشک کن این ماشین، ۱۴۰۰ بار چرخش در دقیقه بوده که به همین دلیل نیز روند شستشو و خشک کردن لباس ها تنها ۱ ساعت زمان می برد! مطابق گفته های کمپانی شیائومی، تکنولوژی هوای داغ خشک کننده ی متراکم قادر است تا تعداد زیادی لباس را به طور همزمان کاملاً خشک کند. کنترل دمایی به صورت مداوم و به طریقی بر روی لباس ها اعمال می شود، تا بعد از اتمام فعالیت این ماشین لباسشویی، لباس ها کاملاً خشک و قابل استفاده باشند.

ماشین لباس شویی هوشمند میجیا، به ۲۱ حالت شستشوی متفاوت مجهز شده و با استفاده از اپلیکیشن Mijia، کاربر قادر خواهد بود تا تنظیمات دلخواه خود را اعمال کرده و از اتمام کار ماشین لباسشویی نیز آگاه شود. برخی از حالت های شستشوی لباس این ماشین عبارتند از: حالت شستشوی روزانه (مناسب برای لباس های نخی و کتانی)، شستشوی سریع (مناسب برای لباس هایی که چندان کثیف نیستند)، شستشوی عمده (مناسب برای شستشوی کاور و پوشش های مبلمان، پتو و پرده و….

در مورد مدل های قبلی لباسشویی شیائومی بخوانید کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *