اخبار شیائومی, خانه هوشمند

رونمایی شیائومی از لنز شیشه ای رانندگی Turok Steinhardt

رونمایی شیائومی از لنز شیشه ای رانندگی Turok Steinhardt

 

طی تحقیقات و بررسی های انجام شده توسط متخصصین بینایی سنجی که در دو جامعه آماری متفاوت در دو کشور آلمان در اروپا و ایالات متحده آمریکا، با دو فرهنگ و الگوی رفتاری متفاوت صورت گرفته، نشان می دهد حدود ۸۳ درصد کاربران عینکی، عادات رانندگی مشابهی را از خود بروز می دهند. ۷۲ درصد از این افراد نیز از داشتن یک عینک رانندگی استقبال می کردند! با این اوصاف و بر اساس نتایج به دست آمده از این بررسی، شرکت شیائومی به دنبال ارائه یک راه حل کاربردی، تصمیم به رونمایی از تولید جدید خود، لنز شیشه ای رانندگی Turok Steinhardt تحت لیسانس شرکت زیرمجموعه خود، یوپین (Youpin) نموده است.

 

این لنز شیشه ای رانندگی Turok Steinhardt مخصوصا و همانطور که پیداست، جهت اسفاده در هنگام رانندگی ساخته شده، اما در حقیقت بنظر می آید به عنوان یک دستیار عمل می کند، چرا که طراحی لنز و پوشش آن بگونه ای است که قادر به کمک کردن به راننده خودرو یا موتورسوار هنگام رانندگی و یا راندن در مناطقی با دید محدود می باشد.

 

مشخصات ظاهری و فنی لنز شیشه ای عینک جدید شیائومی

 

ابعاد لنز شیشه ای جدید شیائومی

 

به جهت افزایش راحتی کاربر، شیشه های پروانه ای TS بکار گرفته شده در لنز شیشه ای رانندگی Turok Steinhardt از خصوصیات تکنولوژیکی جدیدی نظیر پدهای بینی و دسته های قابل تنظیم برخوردار گردیده است. به علاوه، تکنولوژی تعادل حساسیت مردمک لنز شیائومی سبب همسان سازی یا جبران میزان اتساع و گشادی مردمک چشم در شب می شود که سبب افزایش محدوده دید می گردد.

 

مواردی مانند چراغ بالای خودروهایی روبرو، چراغ های محیطی و بازتاب نور بر روی آب ها راننده ها را به جهت روشنایی متفاوتی که دارند، همواره تهدید می کند. اگرچه لنز شیشه ای رانندگی Turok Steinhardt، از یک شیشه پروانه ای TS به همراه پرده نازک قرمزرنگ مکعبی سوراخ داری برخوردار است که قادر است تا ۶۴ درصد روشنایی و تابش خیره کننده را کاهش دهد که این مسئله خود بطور قابل توجهی کیفیت و دقت رانندگی را در هنگام شرایط نامساعد جوی و نور کم جاده افزایش می دهد.

 

به علاوه پرده نازک تصاعدی TS این لنز شیشه ای رانندگی Turok Steinhardt، قادر است حداکثر محدوده دید را تا ۴۳ درصد در مقایسه با دیگر غشای لنزها افزایش دهد، و نیز حوزه دید مسافت را تا ۱۴ افزایش می دهد که این امکان را برای کاربر فراهم می سازد اطلاعات زیادی را درباره محدوده مسیری که طی می کند به دست بیاورد.

 

قیمت تقریبی محصول

 

در صورتی که مایلید از قیمت و محل فروش این لنز شیشه ای رانندگی Turok Steinhardt مطلع شوید، لازم به ذکر است این لنز عینک رانندگی هنوز در فروشگاه های آفلاین خارج از چین در دسترس نمی باشد و تنها در صفحه شرکت یوپین در شیائومی و با قیمت ۲۹ دلار موجود می باشد.

 

اگر این مقاله مورد پسند شما بوده و یا به محصولات شرکت شیائومی علاقه مندید و مایل به اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات پیرامون محصولات تولیدی این شرکت هستید، از شما دعوت می کنیم صفحات اجتماعی ما را در توییتر، اینستاگرام، یوتیوب و آپارات فالو نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *