اخبار شیائومی, خانه هوشمند

در آمد ۲٫۹ میلیون دلاری جارو برقی دستی بی سیم mijia  برای شیائومی

در آمد ۲٫۹ میلیون دلاری جارو برقی دستی بی سیم mijia  برای شیائومی

 

در ۲۹ مارس شرکت شیائومی رسما  محصول جدید خود را به نام جارو برقی دستی بی سیم  به کاربران معرفی  mijiaکرد. این محصول در فستیوال ” I M M” به طور رسمی به مصرف کنندگان معرفی شد و تحسین عده زیادی را در پی داشت؛ همچنین قیمت تک فروشی این محصول ۱۲۹۹ یوان ( حدود ۱۹۴ دلار ) و قیمت خرید عمده این محصول ۱۱۹۹ یوان ( حدود ۱۷۹ دلار ) می باشد.

مشخصات فنی

از مشخصات فنی این جارو برقی دستی بی سیم mijia  می توان به ۹ مخروط تعبیه شده در آن با قدرت ۱۰۰۰ rpm ( 1000 دور بر دقیقه ) اشاره کرد، همچنین دارا بودن قدرت مکش ۱۰۰ AW  می تواند یکی از قابلیت های ویژه این محصول باشد که گرد و غبار را با سرعت از محیط مورد نظر نابود می کند.

همچنین این محصول دارای ۵ فیلتر قدرتمند و یک محفظه بوده که پس از آن که مواد زائد را به داخل کشید، قفل شده و از خروج آن ها جلوگیری می کند، همچنین محفظه این جارو برقی بی سیم از خارج شدن گرد و غبار از جارو برقی و وارد شدن آن ها به هوا جلوگیری به عمل می آورد.

لازم به ذکر است وزن جارو برقی دستی بی سیم mijia  تنها ۱٫۵ کیلوگرم بوده و ظرفیت باطری این محصول نیز ۲۵۰۰ آمپر بر ساعت می باشد که می تواند تا ۳۰ دقیقه بدون وقفه به کار خود ادامه دهد و خانه، محل کار و یا هر مکان دیگری را از مواد زائد پاک سازی کند.

در پایان لازم به ذکر است این باعث سود آوری زیادی شیائومی شده که توانسته با قابلیت های ویژه ای که دارا است توجه مصرف کنندگان زیادی را به خود جلب کرده و به محصولی سود آور برای شرکت شیائومی تبدیل شود؛ همچنین ظاهر زیبا و وزن کم این محصول می تواند یکی از عوامل جالب توجه برای کاربران و مصرف کنندگان این محصول باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *