اخبار شیائومی

افتتاح دومین فروشگاه شیائومی در بارسلون اسپانیا

محصولات شیائومی

افتتاح دومین فروشگاه شیائومی در بارسلون اسپانیا

 

مدیران شیائومی از ابتدای تاسیس در سال ۲۰۱۰ به گونه ای برنامه ریزی کرده بودند که در کمترین زمان ممکن بازارهای جهانی را تصرف کرده و با ارائه باکیفیت ترین محصولات و خدمات، در حقیقت توانستند به این مهم دست یابند و فروشگاه های رسمی بسیاری را در خارج از چین نظیر هندوستان و اسپانیا راه اندازی کنند. شیائومی با علم بر پتانسیل بالای فروش محصولات در قاره اروپا، تصمیم به افتتاح دومین شعبه رسمی فروش محصولات خود در بارسلون اسپانیا گرفت.

گروه صنعتی شیائومی اسپانیا، که در حقیقت شرکت تابعه ای از شیائومی است، اعلام داشته تا پایان ماه آگوست/شهریور اقدام به افتتاح دو فروشگاه شیائومی در بارسلون خواهد کرد که این به منظور افزایش تعداد شبکه های فروش محصولات شیائومی خواهد بود.

افتتاح دومین فروشگاه شیائومی در اسپانیا

اطلاعاتی درباره می استور جدید شیائومی

 

شهر گرانویرس (واقع در استان بارسلون) در روز ۳۰ آگوست/۸ شهریور شاهد افتتاح دومین فروشگاه شیائومی خواهد بود؛ ۹ ماه پیش بود که شیائومی به ایالت کاتالونیا ورود کرد و اولین فروشگاه خود را در مرکز خرید بزرگ «گرنویا ۲» بارسلون احداث نمود.

اینگونه که از شواهد بر می آید، بازار هدف شیائومی اروپا در حال حاضر، اسپانیاست و با افتتاح این فروشگاه جدید، آنها قادر به گسترش محصولات شیائومی و فروش آن در این کشور و حتی قاره اروپا خواهند بود. همچنین جالب است بدانید شعبه بعدی می استور شیائومی در اسپانیا در روز شنبه ۱ سپتامبر/۱۰ شهریور، در ایالت خودمختار والنسیا افتتاح خواهد شد.

افتتاح دومین فروشگاه شیائومی در اسپانیا

همچنین بنابر یک سری شایعات، احتمالا در ماه های آینده، شیائومی شعبه دیگری از فروشگاه های خود را در والنسیا و در شهر آلیکانته بازگشایی خواهد کرد. همه این شواهد حاکی از این است که شیائومی ، آهسته آهسته درصدد افزایش و پر رنگ کردن حضور خود در بازار اسپانیا و پس از آن، اروپاست تا نزدیکی بیشتری با مشتریان اروپایی خود داشته باشد و از آن طریق بتواند به بهبود خدمات خود به مشتریان و مصرف کنندگان کمک کند.

 

اگر این مقاله مورد پسند شما بوده و یا به محصولات شیائومی علاقه مندید و مایل به اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات پیرامون محصولات تولیدی این شرکت هستید، از شما دعوت می کنیم صفحات اجتماعی ما را در توییتر، اینستاگرام، یوتیوب و آپارات فالو نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *