اخبار شیائومی, خانه هوشمند

شرکت چینی شیائومی محصول جدید خود را با نام سطل زباله هوشمند عرضه کرد.

xiaomi smart trash  با قیمت ۱۹ یوان عرضه شد

باز هم شاهد ابتکاری نو از سوی شرکت شیائومی هستیم. این بار این شرکت با تولید سطل زباله هوشمند قدمی دیگر جهت پیشرفت و توسعه شرکت خود برداشت.

محصولی جدید که از این غول چینی منتشر شده است، سطل زباله هوشمند Xiaomi smart trash نام دارد. این سطل زباله هوشمند با قابلیت های منحصر به فرد خود، به خصوص قیمت مناسبش مورد استقبال مصرف گنندگان زیادی قرار گرفته است.

در صورتی که مایلید بیشتر راجع به این سطل زباله هوشمند بدانید، با سایت شیائومی سیتی تا پایان این مطلب همراه باشید.

شرکت چینی شیائومی محصول جدید خود را با نام Xiaomi smart trash با قیمت ۱۲۹  یوان  ( حدود ۱۹ دلار ) به بازار عرضه کرد.

نیازی به گفتن نیست که از همان ابتدای عرضه این محصول به بازار، با استقبال کم نظیری از کاربران رو به رو شد.

سطل زباله هوشمند Xiaomi smart trash از مکانیزم کنترل هوشمندی استفاده می کند که عوامل زیادی را کنترل می کند.

هوشمندی

یکی دیگر از قابلیت های این سطل آشغال، باز و بسته شدن درب آن به صورت اتوماتیک می باشد. این کار به کمک سنسور تعبیه شده در سطل زباله انجام می گیرد.

با وجود این قابلیت شما پس از دراز کردن دستتان جهت انداختن زباله در این سطل، با باز شدن اتوماتیک درب آن رو به رو می شوید.

از دیگر قابلیت های موجود در سطل زباله هوشمند Xiaomi smart trash، اندازه گیری ظرفیت باقی مانده می باشد، که در صورت نیاز به شما هشدار می دهد.

از دیگر قابلیت های این محصول می توان به ساختار محافظ ضد بو آن اشاره کرد، به طوری که از انتشار بو جلوگیری کرده و آن را به پایین ترین سطحش می رساند.

ساختار

جهت کارایی هر چه بهتر و مفید تر این سطل زباله، شرکت شیائومی یک تراشه را در درب این محصول تعبیه کرده است که به باز و بسته شدن درب سطل آشغال کمک خواهد کرد. یکی از دلایل تعبیه این تراشه، جلوگیری از تماس دست با این وسیله می باشد که ابتلا به ویروس ها و بیماری ها را به حداقل می رساند. همچنین این دستگاه خطر عفونت باکتریایی را نیز از بین می برد.

سایر ویژگی ها

محدوده سنسور های تشخیص حرکت تعبیه شدن در سطل زباله هوشمند Xiaomi smart trash از ۶ سانتی متر به ۳۰ سانتی تر می باشد.

همچنین این محصول به وسیله ۲ باتری کربنی ( قلیایی ) استفاده می کند.

تکنولوژی فشرده سازی

لازم به ذکر است، گرچه این سطل آشغال از تکنولوژی فشرده سازی زباله ها استفاده می کند، با این وجود از قابلیت بسته بندی و مرتب سازی کیسه ها محروم می باشد.

جمع بندی

با توجه به موارد گفته شده در بالا، می توان نتیجه گرفت ( این محصول با قلبلیت های ذکر شده در بالا ) بسیار مناسب است اما نکته ای که مناسب ترش می کند، قیمت بسیار مناسب آن می باشد. به همین دلیل انتظار می رود این محصول باز هم با استقبال چشم گیری رو به رو شود.

در پایان از شما تشکر می کنیم که تا پایان این مطلب از سایت شیائومی سیتی، با ما همراه بودید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *