اخبار شیائومی, خانه هوشمند

ماشین لباسشویی و خشک کن Yunami با قیمت ۳٫۲۹۹ یوان رو نمایی شد

ماشین لباسشویی و خشک کن Yunami با قیمت ۳٫۲۹۹ یوان رو نمایی شد

 

ماشین های لباسشویی از ملزومات زندگی روزانه ما هستند و روزانه و هفتگی در شستشوی لباس ها به ما کمک می کنند . امروزه به دلیل پیشرفته تکنولوژی در ساخت لوازم خانگی همه روزه شاهد اضافه شدن ویژگی های  جدید به لوازم خانگی هستیم .

 

 

ماشین لباسشویی های قدیمی خصوصیت خشک کردن داخل دستگاه برای استفاده مجدد را نداشتند و اکثر اوقات فراموش می شد که داخل آن ها محیطی تر ایجاد شده که این باعث ایجاد بوی بد داخل ماشین لباسشویی و حتی ایجاد باکتری های خطرناک می شود .

به همین دلیل ماشین لباسشویی هایی با تکنولوژی خشک کردن محیط داخل دستگاه علاوه بر خشک کن لباس روانه بازار شد .

ماشین لباسشویی شیائومی

اخیرا شرکت شیائومی با همکاری زیر برند خود یونمی ماشین لباسشویی را روانه بازار کرده که علاوه بر خشک کردن لباس ، خشک کردن محیط دستگاه را نیز انجام می دهد در این ماشین لباسشویی لباس ها در مدت زمان ۴۵ دقیقه خشک می شوند و بلافاصله بعد از خارج شدن از دستگاه قابل پوشیدن هستند .

قیمت این ماشین لباسشویی ۳٫۲۹۹ یوان یا ۴۹۲ دلار است

مشخصات فنی

دستگاه شستشو و خشک کن yunami  مجهز به هوش مصنوعی viobrain  است .شستشوی ۱۴۰۰ دور در  دقیقه با فرکانس های متغیر  مصرف انرژی کم تر، ۱۶ حالت شستشو برای لباس های مختلف با جنس های حساس و ساده ای که برای ما مهم هستند از سایر ویژگی های این ماشین لباسشویی است .

شما می توانید از این ماشین لباسشویی برای شستشوی لباس هایی چون جین ها، کت ها و جوراب ها استفاده کنید.

این ماشین خشک کن و شستشو می تواند تا ۱۰ کیلو گرم لباس را در یک مرتبه شسته و تا ۶ کیلو را خشک کند بعد از شستشوی لباس ها ماشین لباسشویی یونامی آنها را به صورت کامل خشک میکند.

 

این ماشین لباسشویی به آخرین تکنولوژی گردش هوای گرم مجهز بوده و لباس ها را با حرارت یکسان خشک می کند.

در فرایند خشک کردن لباس، ماشین لباسشویی درجه حرارت وارد شده به داخل دستگاه را  توسط سنسورهایی  به درستی کنترل کرده و شدت ان را تنظیم میکند و هنگامی که لباس ها به میزان مورد نظر خشک شدند سیستم خشک کن به صورت اتوماتیک  متوقف می شود .

کل این فرآیند در محفظه بسته و بدون ورود هوای خارجی صورت میگیرد که این موضوع از بروز هر گونه آلودگی جلوگیری می کند . همچنین این فرایند از چروکیده شدن لباس ها جلوگیری می کند .

 

قابل کنترل از راه دور

لازم به ذکر است که این ماشین لباسشویی و خشک کن را می توان از راه دور کنترل کرد شما می توانید مراحل شستشو  را از طریق اپلیکیشن موبایل کنترل کنید .

پارامترهای شستشو را تغییر دهید و بعد از شستشو نوتیفیکیشن اتمام مدت شستشو را دریافت کنید .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *