اخبار شیائومی, لپ تاپ و لوازم جانبی لپ تاپ

نوت بوک های شیائومی در رنگ های دلخواه کاربران

نوت بوک های شیائومی در رنگ های دلخواه کاربران

نوت بوک های شیائومی که با اندازه­های متفاوت در چند دسته Xiaomi Notebook، Xiaomi Notebook Air، Xiaomi Notebook Pro و Xiaomi Notebook Game قرار می گیرند، توانسته­ اند از سال ۲۰۱۵ با وجود رقابت زیادی که در این عرصه وجود دارد، به خوبی جای خود را در بازار لپ­تاپ ها پیدا کنند. این نوت بوک تا به حال در چهار رنگ طلایی، سفید، نقره­ ای و خاکستری تیره ارائه شده بودند و حالا به نظر می رسد کمپانی شیائومی قصد دارد رنگ های عرضه شده برای نوت بوک هایش را بر عهده کاربران خود بگذارد و بنابراین به زودی شاهد تنوع رنگی بالاتری خواهیم بود.

در چند روز اخیر، تیم نوت بوک شیائومی طی یک نظرسنجی از کاربرانش خواست تا رنگ های دلخواه خود را برای اضافه شدن به لیست رنگ های موجود، انتخاب کنند. در لیست این نظرسنجی، رنگ های جدید صورتی، بنفش، سبز، آبی و… نیز دیده می شوند که کاربران علاوه بر انتخاب رنگ دلخواهشان، مجازند شدت رنگ و میزان روشنی یا تیرگی آن را نیز تعیین کنند.

بنابراین مطابق شواهد، شیائومی در صدد معرفی یک نوت بوک جدید با تنوع رنگ بالاتر می­باشد که این بار با احترام به سلیقه مخاطبان، انتخاب رنگ های آن را بر عهده کاربران خود گذاشته.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *