اخبار شیائومی, گوشی شیائومی

آپدیت اندروید ۹ برای گوشی های Redmi 6  و Redmi 6A منتشر نخواهد شد.

آپدیت اندروید ۹ برای گوشی های Redmi 6  و Redmi 6A منتشر نخواهد شد.

 

طبق اخبار رسیده از منابع موثق آپدیت اندروید ۹ برای گوشی های Redmi 6  و Redmi 6A  ( که قرار بود این ماه منتشر شود ) لغو شده است. برای اطلاع یافتن از جزئیات این خبر با سایت شیائومی سیتی همراه باشید.

در ماه پیش ( مارس ۲۰۱۹ ) قرار بر این بود که برای دو گوشی Redmi 6  و Redmi 6A آپدیتی مبتنی بر اندروید ۹ منتشر شود. با این وجود در این ماه شرکت چینی شیائومی ( هر چند به صورتی نا خوشایند ) اعلام کرد که این آپدیت برای گوشی های ذکر شده عرضه نخواهد شد.

تلفن همراه Redmi 6A از جمله تلفن هایی می باشد که آپدیت اندروید ۹ برای آن عرضه نمی شود.

این دو گوشی در ماه جوئن گذشته دارای ورژن  MIUI 10 ( فیرم ور (Firmware) مخصوص تلفن‌ های همراه است که توسط شرکت شیائومی بر پایه سیستم‌ عامل منبع‌ باز اندروید توسعه داده شده‌ است)  بودند؛ البته باید به این نکته توجه داشت که عرضه نشدن آپدیت اندروید برای این دو محصول دلیلی برعدم عرضه روز رسانی برای نرم افزار این دو محصول نمی باشد.

همچنین شرکت شیائومی به دلیل لغو شدن آپدیت اندروید برای محصولات خود، احتمالا نسخه جدید MIUI  تحت عنوان MIUI 11 را با قابلیت ها و ویژگی های بیشتر به کاربران خود ارائه می کند؛ آپدیتی که توسط خود شرکت شیائومی ایجاد شده و مطمئنا در صورت افزایش قابلیت های آن، شرکت می تواند به آن افتخار کند.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا کنسل شدن آپدیت اندروید، بر مخاطبان این دو گوشی تاثیر خواهد گذاشت یا شیائومی می تواند با ارائه  نسخه جدید MIUI  توجه مصرف کنندگان را به گوشی های هوشمندش جلب کرده و موجب فروش هرچه بیشتر آنان شود. از شما بابت همراهی با سایت شیائومی سیتی صمیمانه سپاس گزاریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *