اخبار شیائومی

معرفی محصولی جدید از شیائومی همراه با اسکن اثرانگشت

معرفی محصولی جدید از شیائومی همراه با اسکن اثرانگشت به نام قفل هوشمند ماشین Mijia brand Xiaomi Smart Car Lock

 

شرکت شیائومی این بار محصولی متفاوت را به مصرف کنندگان خود معرفی کرد. قفل هوشمند ماشین Xiaomi Smart Car Lock نام یکی از جدیدترین محصولات حفاظتی شیائومی می باشد. در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر راجع به این محصول هستید، این مطلب از سایت شیائومی را به هیچ وجه از دست ندهید.

در طول سال ها شیائومی، قفل های هوشمند خود را تحت برند Mijia به کاربران عرضه کرده است؛ همچنین شیائومی اعلام کرد قفل هوشمند جدید این شرکت مبتنی بر اسکن اثرانگشت می باشد، که قابلیتی جالب و در عین حال جدید در این نوع محصولات است.

مشخصات

تولید کنندگان این محصول برای معرفی بیشتر آن به کاربران، ویدیویی از قابلیت های قفل هوشمند ماشین Xiaomi Smart Car Lock را در صفحات اجتماعی به اشتراک گذاشته اند؛ بر اساس این ویدیو این قفل هوشمند ضد آب بوده و با اسکن اولیه اثر انگشت، از دفعات بعد با آن انگشت باز می شود. لازم به ذکر است این شرکت کاربرد قفل هوشمند را در حفظ امنیت دوچرخه ها، ماشین ها و حتی خانه ها بسیار مناسب میداند.

بر اساس ویدئوهای انتشار یافته از ویژگی های این محصول می توان به ضد زنگ بودن، ضد آب بودن و چندین مورد دیگر اشاره کرد. Pad lock این محصول می تواند بدون هیچ مشکلی در هر نوع آب و هوایی اثرانگشت شما را شناسایی کرده و قفل را باز کند.

با وجود این که تعداد قفل های هوشمند و شرکت های عرضه کننده آن ها بسیار انبوه می باشد، اما نام شرکت شیائومی مهر تاییدی بر کیفیت و کارایی این محصول می باشد. لازم به ذکر است قیمت این محصول ۹۱.۰۴ دلار اعلام شده است.

در پایان به نظر می رسد این محصول نوپا پس از انتشار با توجه به قیمت مناسب و هوشمند بودنش با استقبال زیادی از مصرف کنندگان رو به رو شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *