اخبار شیائومی, گوشی شیائومی

شیائومی شارژر جدید خود را با قدرت ۲۰ وات عرضه کرد.

شیائومی شارژر جدید خود را با قدرت ۲۰ وات عرضه کرد.

 

امروز لی جون ( Lei Jun ) مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شیائومی بار دیگر تاکید کرد که محصول جدیدی که به عنوان شارژر بی سیم ( وایرلس ) توسط شیائومی عرضه شده، دارای کیفیت و قدرتی بی نظیر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با سایت شیائومی سیتی همراه باشید.

شارژر ۲۰ واتی بدون سیم شیائومی () دارای قدرت شارژ وایرلس ۲۰ وات، شارژ متصل به ماشین ۲۰ وات و شارژر پاور بانک ۱۰۰۰۰ میلی آمپر بر ساعت می باشد. این موضوع به این معناست که شیائومی به سرعت در صنعت تولید شارژر در حال پیشرفت می باشد.

همچنین این شرکت خبر از این داد که در حال بهبود و افزایش شارژرهای ۲۰ وات و متعلقات آن ها می باشد. محبوبیت روز افزون شارژرهای بی سیم نیز یکی از عواملی است که شیائومی بخشی از تمرکز خود را روی توسعه شارژرها گذاشته است.

با استفاده از این شارژر بی سیم به راحتی گوشی های خود را در کم ترین زمان شارژ کنید.

توسعه شارژر های وایرلس

در ماه مارس سال جاری، وانگ تنگ ( Wang Teng ) اظهار داشت که بخش اعظم پشتیبانی از شارژ بی‌سیم در حال حاضر در حال توسعه قرار دارد. علاوه بر این، او گفت که این کار حوزه گسترده تری از چیزی که شما می‌توانید تصور کنید را در بر میگیرد. به عنوان مثال شارژرهای جدیدی که با حداقل قدرت ۲۰ وات که به عنوان پد موس نیز استفاده می شوند. همچنین از قابلیت های دیگر این محصولات می توان به ثابت بودن جریان شارژ در تمام طول شارژ کردن دستگاه اشاره کرد.

با توجه به متن بالا شرکت شیائومی در صورتی که همینطور به پیشرفت در زمینه تولید شارژرهای بی سیم ادامه دهد، در چند سال آینده می تواند به یکی از ابر قدرت ها در این زمینه تبدیل شود.

ممنون که تا پایان این خبر همراه سایت شیائومی سیتی بودید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *