اخبار شیائومی

افتتاح شعبه جدید فروشگاه شیائومی در کشور رومانی

افتتاح شعبه جدید فروشگاه شیائومی در کشور رومانی

شرکت شیائومی که به دنبال افزایش فروشگاه های خود در سرتاسر جهان است، به تازگی شعبه جدیدی در بخارست پایتخت کشور رومانی ( در جنوب شرقی اروپا ) راه اندازی کرده است. به نظر می رسد این شرکت پس از افتتاح این شعبه به فکر افتتاح شعبات دیگری نیز باشد؛ در صورتی که میخواهید از ادامه خبر مطلع شوید، با سایت شیائومی سیتی در ادامه مطلب همراه شوید.

این شرکت چینی روز به روز به هدف خود نزدیک می شود و هدف های خود را به روز می کند ( همانند محصولاتش! )، این در حالی است که پیش از این یکی از اهداف این شرکت ایجاد یک شعبه در رومانی بود.

شعبه جدیدی که توسط شیائومی در بخارست افتتاح شده است، با استقبال بسیار زیاد مشتریان و مصرف کنندگان رو به رو شده است. این شرکت امیدوار است با استقبال مردم این کشور، بتواند معاملات بزرگ و سوددهی های زیادی در این کشور داشته باشد.

فروشگاه جدید ایجاد شده در بخارست، در مگا مال ( mega mall ) تمامی محصولات تولید شده در شرکت شیائومی را پوشش می دهد ( تمام خط تولید را به صورت کامل! )؛ از هدفون ها و گوشی های هوشمند گرفته تا وسایل هوشمند سازی خانه ها.

پیشنهادهای ویژه

فروشگاه تازه تاسیس شیائومی، جهت اثبات اهمیت هر چه بیشتر برای مشتریان خود به ۵۰ نفر اولی که در جشن افتتاحیه حضور داشتند، پیشنهاد ها و تخفیف های ویژه ای را ارائه کرد. لازم به ذکر است طبق اخبار رسمی اینگونه معاملات و سوپرایز ها تا تاریخ ۵ می ( ۵ may ) ادامه خواهد داشت.

اهداف آینده

اگر به خاطر داشته باشید، شیائومی پیش از این در اوایل سال جاری اعلام کرده بود که قصد دارد امسال تعداد فروشگاه های خود را در اروپا ۳ برابر کند. سهام رو به رشد OEM در اروپا، ممکن است بزرگ ترین دلیل سرمایه گذاری شیائومی در این قاره کهن باشد.

با موفقیت های Huawei , Oppo  و  One Plus، شیائومی معتقد است اکنون وقت آن رسیده است که  با جذب مشتریان اروپایی گوشی های ارزان و چینی خود را در این قاره عرضه کند.

به نظر می رسد شیائومی سرمایه گذاری عظیمی در قاره اروپا انجام داده است و با توجه به سخنان مدیر عامل این شرکت، قصد دارد باز هم شعبه های خود را در این قاره کهن  ادامه دهد. نظر شما چیست؟ آیا این شرکت می تواند با سرمایه گذاری در رومانی به سوددهی برسد و یا با ضرری بزرگ روبه رو خواهد شد که آینده این شرکت را به خطر میاندازد؟

ممنون که تا پایان این بخش از فروشگاه شیائومی سیتی ما را همراهی کردید؛ منتظر نظرات شما هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *